Michał Wiśniewski nie może nachwalić się czwartej żony. Nawet Pola sporo zawdzięcza Dominice Tajner

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski, to jeden z najbardziej kochliwych mężczyzn w polskim show-biznesie. Gwiazdor w zeszłym roku po raz piąty wziął ślub. W ostatnim wywiadzie nie mógł się jednak nachwalić swojej czwartej żony – Dominiki Tajner. Co jej zawdzięcza?

Michał Wiśniewski karierę w show-biznesie robi od kilku dekad. Muzyk razem z zespołem Ich Troje wylansował wiele hitów, które wyniosły go wówczas na wyżyny kariery. Grał koncert za koncertem, zarabiał krocie i wiódł bardzo wystawne życie. Piosenkarz nie miał też nigdy zbyt wielu tajemnic przed fanami. Chętnie opowiadał o swojej prywatności, a nawet wpuścił do domu kamery i uczestniczył w reality show Jestem, jaki jestem.

W przypadku muzyka wielka kariera nie szła jednak w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Na swoim koncie ma on aż 4 rozwody. Jego żonami kolejno były: Magda Femme, Marta Wiśniewska, Anna Świątczak i Dominika Tajner. Muzyk po rozwodzie z czwartą żoną zdecydował się na kolejny ślub. Tym razem jego serce podbiła piękna Pola, z którą doczekał się syna Falco Amadeusza. Jest to jego piąte dziecko.

Michał Wiśniewski chwali Dominikę Tajner

Michał Wiśniewski i Dominka Tajner pobrali się w 2012 roku. Wydawało się, że wokalista w końcu znalazł upragnioną miłość, a czwarta żona będzie tą jedyną. Zakochani chętnie pojawiali się razem na branżowych imprezach i nie szczędzili sobie uczuć i ciepłych słów. Po siedmiu latach nagle ich szczęście dobiegło końca. Piosenkarz wniósł pozew o rozwód i zakończył relację. Wiadomo jednak, że z byłymi żonami łączą go bardzo poprawne relacje, a Dominice zawdzięcza bardzo dużo.

Zawdzięczam Dominice to, że odłączyła wszystkie pijawki z mojego życia, a Pola kontynuuje tę politykę. Sześć lat temu przestałem pić, ogłosiłem upadłość konsumencką, przyznałem się, że coś mi się w życiu nie spodobało. To spotkało się z całą masą hejtu, choć nikomu nie byłem winien, oprócz skarbówki i kilku ludzi, którzy wpędzili mnie w kłopoty. Mówili, że uprawiam hazard, a ja w życiu nie przegrałem 5 złotych. Po tym wszystkim ludziom się też wydawało, że muszę chodzić w worku po ziemniakach. Na szczęście miałem wtedy przyjaciół, którzy podali mi rękę. Mogę powiedzieć, że mi się udało. Bardzo nie chcę tego wysiłku zmarnować – powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z Faktem.

Czwarte małżeństwo pomogło muzykowi wyjść z wielkiego życiowego kryzysu. Dominika okazała się tą osobą, która pomogła mu stanąć na nogi. Dzięki temu teraz może cieszyć się spokojnym życiem, nowym małżeństwem oraz spokojną relacją z piątą żoną Polą. Lider Ich Troje w 2020 wziął piąty ślub i wygląda na to, że to właśnie mama Falco okaże się tą jedyną.

Dominika Tajner o relacjach z Michałem Wiśniewskim

Dominika, chociaż sporo zrobiła dla Michała i pomogła mu wyjść z największego kryzysu, to stara się utrzymywać dystans w ich relacjach. Chociaż nie zostali przyjaciółmi, to odnoszą się do siebie z wielkim szacunkiem.

My się dosyć często gdzieś spotykamy. Nie nazwałabym tego jakąś wielką przyjaźnią. Bardzo się szanujemy i kolegujemy. Dobrze, że tak jest, że możemy się pośmiać na evencie i jednak mamy duży dystans do tego, co się dzieje.


Michał Wiśniewski z napisem Dominika

Michał Wiśniewski z napisem Dominika

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Komentarze

 • Renata pisze:

  A ja uwielbiam Michała jego wszystkie żony też,cała rodzinka jest wspaniała!

 • Kozioł pisze:

  Rujnuje życie dzieciom i tym durnym babom które wierzą ,że są ” tą jedyną” Widziały Magdę F. Słyszały jak się zachowuje do Mandaryny ( jaki pseudonim taki talent…) To po tym kolejne lampucery liczyły na co ?

 • Gość Wspaniała pisze:

  Chory człowiek beztalencie, goldupiec, dzieciorob. Żadnej nie pomaga w wychowaniu dzieci. Narobił dzieci dobrze, że idiota trafiał na fajne kobiety które nie porzuciły dzieci. Bo nie niego nie ma liczyć. Jeszcze trochę to i tę obecną zostawi. To jes głupek gra rolę blazna z cyrku Stary chłop, a pusty jak łeb kapusty. Jaki kochliwy poprostu łamaga.

 • Gość pisze:

  Trzeba przyznać, że Domi przy Michale wypiekniala. Z szarej myszki stała się ładna urocza kobietą. Zapewne Misiek zyskał o wiele więcej dzięki Domi która potrafiła pokierować jego życiem . Trzeba jednak też przyznać że Domi coś zyskała przy Michale wydaje mi się takiej pewności siebie i bardzo rozkwitla jako kobieta. Zdrówka życzę Dominice i jej synowi.

 • Gośćtur pisze:

  Beznadziejny facet z wieloma kompleksami babiarz ale jego kobiety są ślepe i naiwne

 • Gość magda pisze:

  Zanim coś napiszesz spójrz w swoje życie czy jest aż tak idealne fakt lubi kobiety ale to jego życie nie wchodzić w buciorami do niego jak sobie pościeli tak się wyśpi

  • GośćPrawda pisze:

   Latwo oceniać innych to nic nie kosztuje – trudne miał dziecinstwo – ciekawe jak radziliby sobie Ci którzy go tak krytykują gdyby mieli takie doświadczenia – życie to walka p. MICHALE życzę Milosci, wytrwalosci i UFNOSCI W BOŻE MILOSIERDZIE ❤️

 • GośćPolak pisze:

  Po co go tak krytykujecie.Facet spoko.Duzy dystans do siebie.Zawsze w superlatywach wypowiada się o rodzinie

 • Gość pisze:

  U niego bedzie niebawem szósta. To jakaś choroba u niego .ALE PRZYZNAM ŻE NIE PODEJRZEWAŁAM ŻE MICHAŁ TAK ŚWIETNIE SIE SPEŁNI W ROLI JURORRA . PIĘKNE MĄDRE KULTURALNE WYPOWIEDZI I ZASÓB SŁÓW RÓWNIEŻ BOGATY. NIE PODEJRZEWAŁAM GO O TO A JEDNAK TAKA GRZESZCZAK PRZY NIM TO ZERO A ON TEŻ JEST PIERWSZY RAZ W TEJ ROLI. TYLKO TA JEGO OKROPNA FRYZURA. ZNACZNIE LELIEJ MU W LPRKSTYCH ROZPUSZCZONYCH A NIE FA PIRAMIDA CO BARDZO GO OBRZYDZA JEST .U BARDZO BRZYDKO CHYBA LUSTRA NIE MA. POZATEM SPOKO FACET.

 • Gość pisze:

  On jest okropny!!
  Co one w nim widzą,przecież to brzydkiechłopisko .
  Same wady zalety zero,i jeszcze pewnie się ślini

 • Gość pisze:

  Każda z nich to ta jedyna …. he he

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×