Michał Wiśniewski z żoną wymieniają się czułościami w nowym klipie. Mocniejszy debiut miała jedynie Mandaryna

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski wypuścił teledysk do piosenki Zatańcz ze mną. W klipie u jego boku pojawia się żona, Pola. Nie szczędzą sobie czułości.

Michał Wiśniewski pięć razy brał ślub. Ostatni raz w 2020 roku, gdy zalegalizował związek z Polą. Chociaż przez pewien czas żona piosenkarza trzymała się z daleka od show-biznesu, aktualnie co jakiś czas pojawia się na zdjęciach, publikowanych w social mediach męża, a także zadebiutowała na branżowej imprezie.

Małżonkowie od kilku miesięcy spełniają się w roli rodziców. Wychowują syna, dla którego wybrali bardzo oryginalne imię, Falco. Nie jest wykluczone, że w ich rodzinie pojawi się kolejny maluszek. Decydujące zdanie w tej kwestii ma jednak Pola Wiśniewska, o czym Michał przekonywał w rozmowie z Jastrząb Post:

To nie ode mnie zależy. Dzieci to są moje największe przeboje. To jest ktoś dla kogo warto żyć. Zawsze. Bez względu na to, czy nam się związki układają, czy nie. Dzieci są moją dumą. Każde z nich, absolutnie bez wyjątku. Jeżeli to by ode mnie zależało, to ja mógłbym mieć ich 12. Natomiast to nie my chodzimy w ciąży, tylko kobiety.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w klipie Zatańcz ze mną

Pola Wiśniewska nie tylko spełnia się jako żona i mama, ale także wystąpiła w teledysku piosenki Zatańcz ze mną, który niedawno miał swoją premierę. Jak podkreśla piosenkarz, klip powstawał przez kilka tygodni w różnych zakątkach Polski:

Teledysk do tej piosenki powstawał od sierpnia do września 2021 roku, w różnych zakątkach Polski. Bez ciśnienia, oczekiwań i planu. Wyłącznie z potrzeby serca, z dużą dawką szczerości, autentyczności i prawdziwej miłości – czytamy na YouTube.

Małżonkowie nie szczędzą sobie romantycznych gestów, w tym czułych spojrzeń, a także przytulenia. Tańczą nie tylko w teledysku, ale także na co dzień:

Mamy z żoną taki zwyczaj, że wieczorami sobie tańczymy. Robimy to dlatego, żeby pielęgnować nasze uczucia względem siebie. Stąd też powstał ten kawałek – komentował w trakcie zdjęć Michał Wiśniewski.

Trzeba przyznać, że to udany debiut nowej żony Wiśniewskiego. Mocniejszy miała jedynie Mandaryna, która razem z Michałem Wiśniewskim wzięła udział w reality show, Jestem jaki jestem. Para w jednym odcinku wzięła ślub na lodowcu, czego świadkami było mnóstwo osób. Klip do nowej piosenki możecie zobaczyć poniżej.


Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w teledysku

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w teledysku

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w teledysku

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w teledysku

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w teledysku

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w teledysku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×