Szukaj

Dominika Tajner o relacji z Wiśniewskim: „Nie nazwałabym tego wielką przyjaźnią”. Opowiedziała też o jego piątym dziecku

Dominika Tajner o relacji z Michałem Wiśniewskim

Dominika Tajner o relacji z Michałem Wiśniewskim

Dominika Tajner o relacji z Michałem Wiśniewskim po rozwodzie. Ich kontakt nie jest aż tak idealny, jak mogłoby się wydawać. Opowiedziała też co nieco o piątym dziecku swojego byłego męża. To wszystko tylko u nas.

Dominika Tajner zaistniała w mediach jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego. Para przez prawie 10 lat tworzyła wzorowy związek. Wokalista w wielu wywiadach podkreślał, że gdyby nie córka Apoloniusza Tajnera, jego życie mogłoby legnąć w gruzach. To ona wyciągnęła go z alkoholowego cugu, pomogła spłacić długi i zawalczyła o kontrakty reklamowe, dzięki którym lider Ich Troje wyszedł na prostą.

Para pobrała się w 2012 roku. Ich ślub był tematem numer 1 w kolorowej prasie. Na weselu na Mazurach bawiła się śmietanka show-biznesu. Świadkiem podczas składania przysięgi była m.in. dyrektor programowa Polsatu – Nina Terentiew. Gdy Dominika i Michał mówili sobie „tak”, nikt nie spodziewał się, że 7 lat później ich małżeństwo legnie w gruzach.

Decyzję o rozwodzie podjął Wiśniewski, który o swoich planach nie informował Tajner. Bizneswoman dowiedziała się o wszystkim po fakcie, gdy wniosek o rozwód został złożony do sądu, a ona dostała wiadomość o terminie pierwszej rozprawy. Nie ukrywała swojego rozczarowania. Na Instagramie udostępniła kilka przygnębiających grafik z hasłami, które nawiązywały do całej sytuacji. Nie zdecydowała się jednak na żaden duży medialny wywiad.

Dominika Tajner o relacji z Michałem Wiśniewskim i jego piątym dziecku

Jak dziś wyglądają relacje Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego? Para już kilkukrotnie udowodniła, że może na siebie liczyć (Michał wspierał byłą żonę, gdy jej syn trafił na OIOM, gdzie walczył o życie), ale nie oznacza to, że łączy ich przyjaźń. O wszystkim uczestniczka Tańca z gwiazdami opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

My się dosyć często gdzieś spotykamy. Nie nazwałabym tego jakąś wielką przyjaźnią. Bardzo się szanujemy i kolegujemy. Dobrze, że tak jest, że możemy się pośmiać na evencie i jednak mamy duży dystans do tego, co się dzieje.

Dominika jest jedną z nielicznych osób, które miały okazję zobaczyć już Falco Amadeusa – najmłodsze dziecko Michała. Wkrótce planuje odwiedzić byłego męża i jego obecną żonę, by osobiście utulić ich potomka:

Już dawno gratulowałam, jak się urodził. Widziałam dziecko na zdjęciach, jeszcze nie widziałam go na żywo. Ale wybiorę się. Najważniejsze, że dziecko jest zdrowe i naprawdę – ja się dla niego (Michała) cieszę. Myślę, że się odnalazł w roli ojca. Wygląda na szczęśliwego, więc chyba się odnalazł.

Cała rozmowa poniżej.


Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, ramówka jesień 2018

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, ramówka jesień 2018

The Story of My Life 2018 – odcinek z Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner

The Story of My Life 2018 – odcinek z Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner

Dodaj komentarz

 • Ewa pisze:

  Te kobiety to chore psychycznie

 • Gość pisze:

  Co ona za brednie opowiada przecież ten pajac ja cholernie skrzywdził jak wiele innych kobiet przed nią nam na myśli oczywiście byle żony a ona się z nim przyjaźni kolejne jego dziecko ogląda po prostu zygac mi się chce a to wszystko pod publiczkę robi żenada!!!

 • Mauża pisze:

  Klasa kobieta. Powyżej jego półki.

 • Gość pisze:

  Ja to się dziwię ze tę baby takie głupie ,on jeszcze będzie miał z 5 następnych ,dopóki nie będzie naprawdę potrzebował pomocy ,i będzie już leżał na łóżku 😁😁😁

 • 😊😊😊 pisze:

  Jeden wielki pajac, nie potrafi żyć z jedną kobietą, brak słów, jak zniszczył życie tym kobietom i dzieciom.

 • Gość pisze:

  Trafilo mu się jak ślepej kurze ziarno. Mam na myśli Ciebie Dominiki.

  • Gość pisze:

   Szkoda mi Dominiki..😴.Żal mi również jego poprzedniej ŻONY Mandaryny..👍…tak naprawdę to oni z Mandaryna najbardziej pasowali do siebie….Nie wiem co ma w głowie Michał….ale zrobił wiele głupich posunięć w swoim życiu…🤪🤪🤪🤪zresztą jak każdy z nas….bo o związek trzeba walczyć…..tym bardziej jak są wspólne dzieci….rywalizacja …..i nie zdrowa ZAZDROŚC to jest okropna. DOMINIKA SZCZERZE TOBIE ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA I POWODZENIA ORAZ MIŁOŚCI …PRAWDZIWEJ…BO NAM KOBIETA TEGO JEST POTRZEBA JAK POWIETRZA JAK PORANNEJ KAWY .DO ŁÓŻKA……🤪..przynajmniej dla mnie ..🤪👍👍👍BUZIALE Z BODENSEE 😀😀😀🥰🥰🥰❤❤❤🌹🌹🌹🌹

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×