Co ten Michał Szpak wyprawia na ledwo zamarzniętej Wiśle?! To mogło zakończyć się tragedią! Aż mamy ciarki od samego patrzenia

Michał Szpak chodzi po zamarzniętej Wiśle

Michał Szpak chodzi po zamarzniętej Wiśle

Michał Szpak wszedł z psem na częściowo zamarzniętą Wisłę. Nagraniem pochwalił się w sieci. Czy naprawdę warto tak ryzykować?

Michał Szpak ostatnio spędzał Wigilię z rodziną. Zdjęciami z uroczystości pochwalił się w mediach społecznościowych. Wspólne ujęcia piosenkarza i jego krewnych zobaczycie TUTAJ. Tegoroczne święta nie były dla rodziny wokalisty najlepsze. Kilka dni przed nimi zmarł dziadek Michała. Poinformował on o tym, dodając na Instastory czarno-białe zdjęcie z krewnym.

Internauci tłumnie złożyli Michałowi kondolencje. We wpisach publikowanych w sieci pisali:

 • Przykro mi bardzo. Wyrazy współczucia dla Ciebie i Twojej rodziny. Bliscy pomimo fizycznej nieobecności są przy nas zawsze, strzegą nas i pomagają, są naszymi aniołami.

 • Kochany Michale wyrazy współczucia i kondolencje trzymaj się mocno jestem z tobą serce w tych smutnych chwilach.

 • Głębokie wyrazy współczucia. Wielka strata.

Sam Michał wraca już powoli do codzienności. Publikuje w mediach społecznościowych ujęcia ze zwykłych zajęć. Dzisiejszy filmik dalece odbiegał jednak od normy.

Michał Szpak wszedł z psem na częściowo zamarzniętą rzekę. Ryzykował życie?

Michał Szpak opublikował na Instastory filmik, na którym chodził z psem po częściowo zamarzniętej Wiśle. Lodowa pokrywa nie wyglądała na zbyt mocną, zwłaszcza bliżej środka rzeki. Oznacza to, że lód mógł się w każdej chwili załamać.

Czy Michałowi i jego psu groziło śmiertelne niebezpieczeństwo? Raczej nie. W chwili kręcenia filmu chodzili blisko brzegu. Potencjalny wypadek skończyłby się zapewne przeziębieniem. Michał zresztą sam prowokował niebezpieczną sytuację – na wideo widać, jak wielokrotnie dociska pokrywę lodową przy pomocy butów.

Ujęcia z lodowej przechadzki Michała zobaczycie w galerii zdjęciowej. Co myślicie o takim zachowaniu? Czy warto ryzykować w ten sposób dla chwili zabawy?

Michał Szpak ujawnił kulisy pracy w TVP. Co powiedział?

Przed kilkoma tygodniami Michał Szpak opowiedział o swojej pracy w TVP i reakcji na to, gdy dowiedział się, że nie będzie się już więcej pojawiał w The Voice of Poland.

I się ucieszyłem, bo miałem już dość. Z empatią podchodziłem do uczestników, ale jeśli ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam tęczowe paznokcie, albo każe mi pokazywać podeszwy butów, to o czym rozmawiamy? Połowa rozrywkowego świata to osoby homoseksualne, które pracują również w TVP, a które – kiedy dawałem społeczności LGBT wsparcie – przychodziły i mówiły, że tak nie wolno – powiedział.

Wyjawił też, że miał bezpośrednią styczność z prezesem TVP Jackiem Kurskim.

Kurski jest bardzo charyzmatyczny, ma dobry speech. Wręczał mi nagrodę na festiwalu w Opolu w momencie, gdy publiczność go mocno wygwizdała. Stał za kulisami i zapytał: Czy ty jesteś Michał?. Odpowiedziałem, że tak, i usłyszałem: To chyba wygrałeś – wyznał.

Więcej na temat relacji Michała z TVP i Kurskim przeczytacie TUTAJ.


Michał Szpak chodzi po częściowo zamarzniętej rzece

Michał Szpak chodzi po częściowo zamarzniętej rzece

Michał Szpak chodzi po częściowo zamarzniętej rzece

Michał Szpak chodzi po częściowo zamarzniętej rzece

Michał Szpak chodzi po częściowo zamarzniętej rzece

Michał Szpak chodzi po częściowo zamarzniętej rzece

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jadwigo ale ty dajesz się szczujni -jastząbpost manipulować, to jest sam brzeg, a kretynka ponizej chyba nie ma oczu i rozumu, dlatego wyzywa innych od kretynów, bo myśli że jak kogoś zwyzywa przestanie byc kretynką

 • Gość pisze:

  Taki live smak dziecinstwa hokej łyźwy z adików kije z patykow krąźek z pasty do butów ha ha tępi ci ludzie przy -20 lod nie pęka chyba źe na rzece a wiesz jak to jest kiedys kąpali się w misce ja kąpałem się w wannie i to tyle

 • Gość pisze:

  Jego sprawa.

 • rozczarowana jestem pisze:

  No… psychofanki wielbicielki! gdzie wasz aplaus?

 • Gość zbigniew pisze:

  Typowy cielebrycki kretyno idiota

 • Gość pisze:

  Panie Michale, to jest głupota.

 • Jadwiga pisze:

  sam niech sobie chodzi ale czemu psa męczy? tacy nieodpowiedzialni ludzie nie powinni mieć zwierząt! róbcie badania psychologiczne komu dajecie zwierzęta pod opiekę! Dopiero co Lityński utonął bo pies tonął w przeręblu.. a ten się fotografuje z psem na lodzie… Zgłoście to ludzie!

  • Gość pisze:

   Dokładnie to samo pomyślałam.Jak kretyn to niech sam wchodzi a nie jeszcze psinę ciagnie-w moich oczach stracił wszystko

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×