Fani wzruszeni wigilijnym zdjęciem Michała Szpaka. Najpierw pokazał, jak świętuje z rodzeństwem, a później dodał coś szczególnego

Michał Szpak Wigilia

Michał Szpak Wigilia

Jak Michał Szpak spędza Wigilię? Wokalista pokazał zdjęcia z rodzeństwem, ale nie to najbardziej wzruszyło jego fanów. Przygotował dla nich coś szczególnego.

W Wigilię Instagram tonie w zdjęciach z rodzinnego świętowania. Gwiazdy chętnie dzielą się chwilami spędzanymi w gronie najbliższych. Ania Lewandowska przy tej okazji pokazała swoją chrześnicę – córkę brata. Na podobny krok zdecydował się Michał Szpak, ale to nie jedyna gratka, jaką zafundował internautom.

Wigilia u Michała Szpaka. Zdjęcie, które wzruszyło fanów

Michał co roku Boże Narodzenie spędza w Jaśle. To stamtąd pochodzi. Na czas świąt pakuje walizki i wyrusza w rodzinne strony – podobnie jak jego rodzeństwo. Młodsza siostra Ewa na co dzień przebywa w Warszawie, starsza Marlena we Włoszech, a brat Damian w Trójmieście. Przyjazd na Podkarpacie jest dla nich ważny przede wszystkim ze względu na mieszkającego tam ojca.

Rodzinnym świętowaniem Michał podzielił się z fanami na Instagramie. Pokazał zdjęcie z rozbawionym rodzeństwem i chrześnicą na tle choinki.

Wesołych świąt od rodzinki – napisał gwiazdor.

Godzinę później na jego stronie pojawiła się kolejna fotka. Tym razem wyciągnięta z domowego archiwum. Widok wzruszył fanów, bo przedstawia małego Michała w towarzystwie mamy, która była dla niego ogromnym wsparciem. Kobieta zmarła w 2016 roku. To jej Szpak zadedykował swoją platynową płytę Byle być sobą.

Ja lat dwa – zwrócił uwagę na swój wiek.

Michał w niedawnym wywiadzie dla Onetu wrócił wspomnieniami do czasu żałoby:

Przez pół roku napotykałem na swojej drodze zupełnie przypadkowych ludzi, którzy wciągali mnie w swój świat i dlatego nieustannie byłem stymulowany nowymi bodźcami – co nie pozwalało mi na dziwne myśli. Natomiast kiedy wracałem do domu, przeżywałem ten stan smutku sam, przerabiając w głowie wiele lekcji, które były dla mnie niezwykle ważne – wyjaśnił.

Najgorszy był dla Michała dzień pogrzebu. Wtedy właśnie zrozumiał, że już nigdy nie zobaczy swojej mamy. Zdradził też, że po jej śmierci zdarzało mu się jeszcze do niej dzwonić:

Później zdarzało mi się do niej także dzwonić z nadzieją, że odbierze, chociaż doskonale wiedziałem, że już jej z nami nie ma – dodał.

Internauci dzielą się swoimi przemyśleniami na temat rozczulającego kadru, który w tym szczególnym dniu nabiera wyjątkowego znaczenia.

Zobacz TUTAJ, jak świętują inne polskie gwiazdy.


Michał Szpak – Wigilia 2021

Michał Szpak – Wigilia 2021

Michał Szpak z mamą

Michał Szpak z mamą

Michał Szpak - Święta Bożego Narodzenia 2020

Michał Szpak - Święta Bożego Narodzenia 2020

Komentarze

 • Marta pisze:

  jest Pan wyjątkowym człowiekiem, uwielbiam Pana głos, cudowne włosy, i cało osobowość

 • Gość 7 pisze:

  Lubię go ale on trochę zapomniał że to zdjęcie pójdzie dalej.A przepraszam kto robił to ujęcie?Szanowny tatuś.,czy żona brata bo nigdy jej nie widać?Wystarczyło inaczej wykadrować i nie byłoby głupich komentarzy.

  • Jeanny pisze:

   Michał nie przejmuj się negatywnymi ocenami to ludzie zazdrośni i toksyczni którzy mają w domu patologie i zazdroszczą Ci życia

 • Gość pisze:

  Obrzydlistwo zdjęcie kroku

 • Gość pisze:

  Przesadza już we wszystkim co to za pozycja robi się obrzydliwy więc niech się nie dziwi że jest więcej negatywnych komentarzy

 • Gość ewa pisze:

  Szpak to pozorant. Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Trudno uwierzyć w szczęśliwa rodzinkę przy tak rozwalonym chłopie z długimi włosami??????

  • Gość pisze:

   Ocho chyba właśnie opisalas swoje doznania u Ciebie nie ma rodzinnych ciepłych świąt i stąd ta zgryzota, żal mi Ciebie

 • Gość pisze:

  Michał masz piękny niepowtarzalny glos jestes fajnym czlowiekiem ludzie z zazdrosci piszq głupoty

 • Gość pisze:

  Prawdziwe rodzinne święta. Wszyscy razem, cztery pokolenia rodziny i do tego kochany pies. Pięknie.

 • Jadwiga pisze:

  Panie Michale życzę miłości Boga i od ludzi. I szacunku dla nich. Czekam na dobre wieści o Pana talencie, nowych utworach. Martwią mnie wszelkie wiadomości szokujące, obsceniczne. Zgadzam się z przedmówcami – ta poza do zdjecia zupełnie niepotrzebna. Ma Pan cudną Rodzinę. Proszę pamiętać, że w Niej Pana siła. Chciałabym, żeby Pana Mama była z Pana dumna. Wierzę, że wspiera Pana z Nieba. Naturalnym zachowaniem też można się wyróżnić. Powodzenia i proszę nie marnować daru na głupoty. Z modlitwą.