Anna Lewandowska wrzuciła potężną galerię zdjęć z Wigilii z całą rodziną. Świętowała aż w dwóch kreacjach i pokazała córkę brata

Wigilia u Lewandowskich

Wigilia u Lewandowskich

Wigilia u Anny i Roberta Lewandowskich. Para pokazała zdjęcia z rodzinnego świętowania. Nie zabrakło bliskich, w tym brata trenerki, Piotra Stachurskiego, któremu towarzyszyła maleńka córeczka.

Ania i Robert Lewandowscy na każdym kroku podkreślają, jak ważna jest dla nich rodzina. Oboje są bardzo zżyci ze swoimi mamami i rodzeństwem. Bliscy towarzyszą im w szczególnych chwilach. Ostatnio na gali Złotej Piłki pojawiła się siostra sportowca – Milena Lewandowska-Miros, która na czerwonym dywanie oszołomiła kreacją (zobacz zdjęcia).

Tym razem swoim lookiem zachwyciła Ania, która w Wigilię podzieliła się całą serią zdjęć z rodzinnego świętowania. Lewandowska przebierała się aż dwa razy, a przynajmniej na to wskazują zdjęcia, jakie dziś udostępniła na Instagramie.

Wigilia u Anny i Roberta Lewandowskich. Zdjęcia z rodzinnego świętowania

24 grudnia po południu Lewandowscy podzielili się świąteczną sesją przy choince. Do fotografii zapozowali z córeczkami, Klarą i Laurą. Zdjęciami zilustrowali życzenia dla fanów, którzy kibicują im w karierze:

Kochani, z okazji Świąt życzę Wam samych pięknych chwil. Bezcelowego leniuchowania i zasłużonego oderwania się od wszystkich zasad, reguł, obowiązków i problemów (na tyle, na ile oczywiście każdy może sobie na to pozwolić).

Niech to będzie dla Was czas cudownej błogości i celebracji bycia z bliskimi. Wesołych Świąt!

Na fotkach możemy podziwiać Anię wystylizowaną w czerwony komplet – elegancką marynarkę i krótką spódnicę. Robert ma na sobie białą koszulę i czarne spodnie, a dziewczynki takie same bordowe sukienki. Co ciekawe, na jednym z ujęć możemy zobaczyć fragment twarzy młodszej z córek gwiazd.

Kilka godzin później mogliśmy podziwiać kolejne fotki z Wigilii u Lewandowskich. Tym razem Ania wybrała komplet wpisujący się w styl lat 80. – szerokie, czerwone spodnie i marszczoną koszulę. Robert postawił na czarny garnitur i golf. Klara i Laura ponownie miały na sobie podobne kreacje.

Do rodzinnych zdjęć pozowali bliscy pary – m.in. babcia, mamy, brat, który niedawno został ojcem. Po raz pierwszy możemy zobaczyć jego córeczkę, której chrzestną matką została właśnie Ania. Post skomentowała plejada gwiazd, m.in. Paulina Krupińska, Qczaj, Maffashion i Alicja Janosz.

Para po rodzinnej Wigilii rozpoczęła świętowanie Bożego Narodzenia. Na początek podzielili się zdjęciami w piżamach.

Zobaczcie, jak wyglądała Wigilia u Lewandowskich.


Robert Lewandowski i Ania Lewandowska z córkami – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Robert Lewandowski i Ania Lewandowska z córkami – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Wigilia u Lewandowskich

Wigilia u Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy – Wigilia 2021

Anna i Robert Lewandowscy – Wigilia 2021

Komentarze