Michał Szpak w żałobie. Nie żyje dziadek artysty. Pożegnał go we wzruszajacy sposób

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak stracił kolejnego członka rodziny. O śmierci dziadka poinformował w swoich social mediach. Zdobył się na wzruszający gest.

Michał Szpak niewątpliwie ma ogromny talent wokalny. Przedstawił go milionom widzów w programie X Factor i z miejsca stał się jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Ma na swoim koncie wiele sukcesów m.in.: wygrał Festiwal Piosenki Rosyjskiej, otrzymał nagrodę SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także reprezentował nasz kraj na Eurowizji. Występem z utworem Color of Your Life zapewnił Polsce 8. miejsce w tabeli.

Gwiazdor wielokrotnie udowadniał, że uwielbia zaskakiwać. Każdy jego występ jest wyjątkowy i przemyślany. Szpak był jednym z gości specjalnych, którzy śpiewali podczas finału ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami. 30-latek wykonał autorski utwór Hiob, a ze swojego występu zrobił prawdziwe show. Zaprezentował się w ogromnej, ciemnej pelerynie, która widać było, że swoje waży. Nic więc dziwnego, że tuż po zejściu z parkietu postanowił ją z siebie zrzucić. Zaraz po tym opublikował zdjęcie, na którym wypina pośladki do kamery.

Przez pewien czas Michał zasiadał w fotelu The Voice of Poland i przekazywał rady uczestnikom programu. Niestety jego przygoda z talent show się zakończyła. TVP postanowiła zakończyć z nim współpracę. Gwiazdor w rozmowie z Gazetą Wyborczą wyznał, że koniec końców był zadowolony z takiego obrotu spraw, gdyż nie podobało mu się, jak był traktowany przez produkcję:

I się ucieszyłem, bo miałem już dość. Z empatią podchodziłem do uczestników, ale jeśli ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam tęczowe paznokcie, albo każe mi pokazywać podeszwy butów, to o czym rozmawiamy? Połowa rozrywkowego świata to osoby homoseksualne, które pracują również w TVP, a które – kiedy dawałem społeczności LGBT wsparcie – przychodziły i mówiły, że tak nie wolno.

Michał Szpak stracił dziadka

Michał Szpak jest bardzo wrażliwą osobą. W 2015 roku musiał pożegnać swoją mamę. Aby nie myśleć o tym, postanowił wpaść w wir pracy. Niestety, jak się okazuje i to nie pomagało:

Kiedy wracałem do domu, przeżywałem ten stan smutku sam, przerabiając w głowie wiele lekcji, które były dla mnie niezwykle ważne – zdradził w rozmowie z Onetem.

Artystę spotkała kolejna tragedia. Michał opublikował czarno-białe zdjęcie ze swoim dziadkiem. Nietrudno było się domyślić, że muzyk pożegnał właśnie kolejnego członka rodziny. Internauci okazali wsparcie i licznie złożyli kondolencje:

 • Przykro mi bardzo. Wyrazy współczucia dla Ciebie i Twojej rodziny. Bliscy pomimo fizycznej nieobecności są przy nas zawsze, strzegą nas i pomagają, są naszymi aniołami.
 • Kochany Michale wyrazy współczucia i kondolencje trzymaj się mocno jestem z tobą serce w tych smutnych chwilach.
 • Głębokie wyrazy współczucia. Wielka strata.

My również składamy najszczersze kondolencje.


Michał Szpak ze zmarłym dziadkiem

Michał Szpak ze zmarłym dziadkiem

Michał Szpak na planie filmu

Michał Szpak na planie filmu "To musi być miłość"

Michał Szpak w odważnej kreacji na koncercie TVN

Michał Szpak w odważnej kreacji na koncercie TVN

Komentarze

 • Gość gość pisze:

  Wyrazy współczucia…

 • Gość pisze:

  Wyrazy współczucia panie Michale.Przykro mi bardzo, wiem bo też przeżyłam stratę bliskiej osoby.Ale trzeba żyć dalej.Podniesc się i iść dalej.

 • Gość pisze:

  Wyrazy współczucia dla Michała.

 • Gość pisze:

  Taki live uczcie sie to jest źałoba a nie psy koty rybki dziadkowie i babcie to sól tej ziemi sźkoda źe prawnuków nie docźekali jak mawia komisarz po spotakaniu ź bęk..tami ani kasy ani kraju juź nie będzie zmarnowany czas szkoda dzieciaków ale źycie toćzy się dalej i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×