Szukaj

W Ameryce już biją się o Meghan Markle! Właśnie oficjalnie dostała propozycję nie do odrzucenia!

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle jeszcze nie do końca wyzwoliła się z zobowiązań królewskich, a już producenci telewizyjni zacierają ręce i proponują jej programy telewizyjne. Wiadomo, księżna znacznie podniesie oglądalność. Dostała też propozycję udziału w reality show. Jakim i czy zdecyduje się przyjąć propozycję?

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków służbowych i wprawili świat w osłupienie. Od tego czasu wszystkie brytyjskie gazety rozpisują się o ich odejściu. Pojawiają się też spekulacje, co będą robić, kiedy już zakończą procedury związane z rezygnacją. Podobno mają szczegółowy plan. Zdaje się też, że producenci programów telewizyjnych zwęszyli okazję, żeby zwabić księżną i zarobić na tym kokosy.

Meghan Markle w reality show. Czy przyjmie propozycję?

Na oświadczenie Sussexów najbardziej emocjonalnie zareagowali sami Brytyjczycy. Zarzucają parze oszustwo, a Meghan to, że jest fałszywa. Nie mogą się otrząsnąć i wykorzystują każdą okazję, aby dopiec księżej. Okazją do tego stała się propozycja, jaką otrzymała w jednym z komentarzy. Propozycja jest nieco ironiczna, ale w tym przypadku, niczego nie należy wykluczać.

Pod postem z oświadczeniem o rezygnacji pary z obowiązków królewskich, komentarz zostawił między innymi Andy Cohen, producent i prezenter telewizyjny i radiowy, który jest też producentem wykonawczym programu Żony Beverly Hills. Co napisał? Zaprosił Meghan do udziału w reality show:

Otwarte zaproszenie dla księżnej na dołączenie do #RHOBH!!! – napisał Cohen.

 

Meghan Markle dostała zaproszenie do programu Żony Beverly Hills

Meghan Markle dostała zaproszenie do programu Żony Beverly Hills 

Każda z bohaterek show Cohena, ma w czołówce programu swoją krótką wizytówkę. Internauci już zdążyli wymyślić ją także dla księżnej Sussexu:

Beverly Hills jest pełen diamentów, ale ja jestem klejnotem w koronie – żartowali.

Nie ominą żadnej okazji, żeby nie dopiec księżnej. Może jednak księżna przyjmie propozycję? W końcu to też internauci wróżą, że bez milionów z pieniędzy podatników Sussexowie nie będą w stanie przeżyć, a w ten sposób Meghan może zarobić spore pieniądze. Czekamy na dalszy rozwój wypadków.

Zobacz: To Oprah Winfrey miesza w rodzinie królewskiej? Postawiona pod ścianą skomentowała aferę z Harrym i Meghan


Meghan Markle i książę Harry na okładce The Sun

Meghan Markle i książę Harry na okładce The Sun

Meghan Markle z plamą pod pachą

Meghan Markle z plamą pod pachą

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×