Kate i William wysłali córce Meghan i Harry’ego prezent. Narodziny Lilibet uczcili nie tylko pięknym wpisem

Książę Harry, Meghan Markle, książę William i księżna KAte

Książę Harry, Meghan Markle, książę William i księżna KAte

Książę Harry i Meghan Markle po raz drugi zostali rodzicami. William i Kate zdobyli się na piękny gest w kierunku małżonków. Co zrobili?

Meghan Markle o tym, że ponownie zostanie mamą, poinformowała w Walentynki. Wzięła udział w ciążowej sesji zdjęciowej, której efekty opublikowano na łamach magazynu People. U jej boku pozował Harry. Uwagę przyciągał brzuch księżnej, który był pięknie zaokrąglony.

Od tego momentu małżonkowie nie ukrywali swojego szczęścia. Jakiś czas później, w wywiadzie u Oprah Winfrey, ujawnili, że do ich rodziny dołączy córeczka. Dziewczynka przyszła na świat w piątek, 4 czerwca, o czym dumni rodzice poinformowali w niedzielę. Na łamach prasy pojawiło się oficjalne oświadczenie. Zdradzono w nim m.in. imiona noworodka:

Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor urodziła się w piątek o 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i czują się świetnie – napisała para w oświadczeniu – Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Meghan Markle urodziła córkę. Księżna Kate i książę William wysłali prezent

Gdy wieść o tym, że Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami obiegła media, członkowie rodziny królewskiej nie pozostawili jej bez reakcji. Kate i William opublikowali oficjalny wpis w social mediach, w którym przekazali gratulacje:

Wszyscy jesteśmy zachwyceni szczęśliwymi wiadomościami o narodzinach Lili. Gratulacje dla Harry’ego, Meghan i Archiego – napisano na profilu.

To jednak niejedyny gest, na jaki zdecydował się przyszły król i jego żona. Zagraniczna prasa donosi, że przygotowali pewną niespodziankę. Przesłali ją w piątek w momencie, w którym dowiedzieli się, że Lilibet dołączyła do rodziny. Osoba z otoczenia rodziny królewskiej w rozmowie z US Magazine ujawniła:

Książę i księżna Cambridge po tym jak, zostali poinformowani o narodzinach, wysłali Lilibet uroczy prezent.

Szczegóły utrzymywane są w tajemnicy. Czy to zachowanie Williama w kierunku Harry’ego zakończy rodzinny konflikt, który trwa od dłuższego czasu? Czas pokaże. Pewne jest za to, że jest to piękny gest następcy tronu w kierunku brata i jego bliskich.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×