Szukaj

Meghan i Harry są krok od rozstania. Tabloid donosi o nagłej wyprowadzce księcia

Książę Harry został wezwany do Londynu z powodu choroby ojca, księcia Karola. Meghan jest wściekła i grozi rozwodem. Ma ku temu poważny powód.
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry w styczniu zrezygnowali z pełnienia dalszych obowiązków w rodzinie królewskiej, o czym poinformowali w oficjalnym oświadczeniu. Wywołali wielką burzę, ale udało się wszystko dopiąć i po porozumieniu z królową Elżbietą II już od 31 marca są wolni od zobowiązań.

Przenieśli się do Ameryki, bo jak podali, między tym właśnie kontynentem i Wielką Brytanią zamierzają dzielić swój czas. Początkowo zamieszkali w Kanadzie, ale pojawiły się doniesienia, że od jakiego czasu przebywają w Los Angeles.

Cała ta sprawa zbiegła się w czasie z pandemią koronawirusa. Okazało się, że ojciec Harry’ego, książę Karol zachorował, a młody Sussex w trybie pilnym został wezwany do Anglii.

Książę Harry wezwany do Wielkiej Brytanii

Okładka National Enquirer z tego tygodnia jest wypełniona po brzegi doniesieniami o rodzinie królewskiej. Zakażenie Karola powoduje chaos. Harry wraca do domu! – krzyczy nagłówek. Strach. Królowa też ma wirusa! – czytamy w następnym. Oczywiście nie mogło zabraknąć Meghan Markle, która ponownie została przedstawiona w złym świetle – Wściekła Meghan grozi rozwodem i podarciem umowy opuszczenia pałacu! – grzmi kolejny tytuł.

Książę Harry wraca do domu?

Książę Harry wraca do domu?

Wewnątrz, dwustronicowy artykuł wypełniony jest słowami informatora. Twierdzi on, że książę Harry otrzymał od księcia Karola wezwanie do domu:

Powiedział mu, żeby wypełnił swój obowiązek i postawił swój naród przed małostkowymi pragnieniami i kaprysami swojej żony.

Tajemniczy donosiciel kontynuuje:

Rodzina stoi przed bezprecedensowym koszmarem… i Harry musi zagrać swoją rolę!

Podobno decyzja Karola została podjęta pod naciskiem brata księcia Harry’ego, księcia Williama. Ma także pełne poparcie swojej matki, królowej Elżbiety II.

Reszta artykułu traktuje o tym, jak na wieści zareagowała Meghan. Podobno Harry zgodził się wrócić do domu tylko po to, by żona pokazała, jak bardzo jej na nim zależy i nie pozwoliła mu odejść. Donosiciel twierdzi, że Sussex się nie rozczarował, bo Markle się wściekła, a potem postawiła mężowi ultimatum: jego rodzina lub ona i ich syn Archie. Decyzja Harry’ego chyba nie będzie dla nikogo zaskoczeniem.


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×