Tak Joanna Krupa mieszka w Miami! Mąż gwiazdy pokazał zdjęcie z ich willi. Widoki jak z filmu

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes – mąż Joanny Krupy, pokazał widok z domu w Miami. Na zdjęciu widać też malutką Ashę. Jak się zmieniła dziewczynka?

Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był  Romain Zago. Para rozwiodła się w 2017 roku. Rok później wzięła ślub z przedsiębiorcą, Douglasem Nunesem. W 2019 roku urodziła się ich córeczka: Asha-Leigh Nunes. Dziewczynka obchodziła niedawno z rodzicami drugie urodziny.

Joanna i Douglas dobrze się dogadują. Nic dziwnego, że kobieta marzy o tym, aby mieć jeszcze jedno dziecko. Jak powiedziała w „DDTVN”:

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą.

Sama Asha jest dla swoich rodziców cudnym dzieckiem. Na krótko przed drugimi urodzinami Joanna opowiedziała co nieco o jej charakterze:

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić – wyjawiła.

Joanna, z przyczyn zawodowych, często zostawia Douglasa i Ashę samych. Tak też stało się teraz. Modelka wyleciała do Polski, by wziąć udział w finale 10. edycji Top Model.

Mąż Joanny Krupy pokazał widok z domu w Miami

Na czas nieobecności mamy, Douglas i Asha spędzają czas we dwójkę w domu w Miami na Florydzie. Tata i jego córeczka pokazali, jak bawią się na przydomowym trawniku. Podczas zabaw nie zabrakło ich psa. Jak widać, dziewczynka miłość do zwierząt wyssała z mlekiem matki. Wspomniane zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Na tym jednak nie kończymy. Zamieściliśmy w niej też fotkę, którą zrobiono Douglasowi i Ashy w ich domu w Miami. Rodzina stoi na tarasie, skąd spogląda na szalejące tafle ciepłych wód. Na fotce widać też fragment ich ogródka. Neokolonialny wystrój tarasu doskonale współgra ze stojącymi na zewnątrz palmami. Zazdrościmy im takich widoków na co dzień!

Poniżej zamieszczamy też filmik z Ashą, który Joanna dodała w ostatnich dniach na Instagramie. Podpisała go:

My baby girl . Mama Missing you already. Mama już tęskni.

W to nie wątpimy! Mamy nadzieję, że modelka szybko powróci na Florydę i spotka się ze swoją ukochaną córeczką i czarującym partnerem.


Douglas Nunes z Ashą pokazali widok z domu w Miami. Fot. Instagram

Douglas Nunes z Ashą pokazali widok z domu w Miami. Fot. Instagram

Douglas Nunes pokazał jak spędza czas z Ashą

Douglas Nunes pokazał jak spędza czas z Ashą

Douglas Nunes pokazał jak spędza czas z Ashą

Douglas Nunes pokazał jak spędza czas z Ashą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×