Joanna Krupa przyleciała na finał „Top Model”, tymczasem jej córeczka… Douglas Nunes zdradził, jak spędza czas z Ashą. Jest ciekawie

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa już dzisiaj weźmie udział w finale 10. edycji Top Model. Przyleciała do Polski bez Ashy. Co w tym czasie roi jej córeczka? Douglas Nunes uchylił rąbka tajemnicy.

Joanna Krupa i Douglas Nunes stworzyli godny pozazdroszczenia duet. Małżonkowie wspierają się w każdej dziedzinie życia, a kiedy na świecie pojawiła się ich córka, zorganizowali się jeszcze lepiej, żeby móc połączyć wychowanie Ashy i kariery zawodowe.

Kiedy modelka wybiera się do Polski, żeby realizować zawodowe projekty, często podróżuje sama. Może ze spokojnym sumieniem zająć się pracą, bo wie, że w tym czasie jej dziecko, będzie pod doskonałą opieką ojca. Asha jest oczkiem w głowie swojego taty, co już niejednokrotnie Nunes podkreślał w swoich relacjach na Instagramie.

Kiedy więc Joanna Krupa  przygotowuje się do finału 10. edycji Top Model, jej córeczka i mąż świetnie spędzają czas. Co zdradził na Instagramie Douglas?

Mąż Joanny Krupy pokazał jak spędza czas z Ashą, kiedy modelka pracuje w Polsce

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes wspaniale odnaleźli się w roli rodziców. Idealnie uzupełniają się w opiece nad córką. Otwarcie mówią też, że marzy im się powiększenie rodziny.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – powiedziała w Dzień Dobry TVN.

Póki co jednak gwiazda przyleciała do Polski na finał Top Model 10. Wideo z pożegnania pojawiło się na profilu Joanny. Asha została pod czułą opieką taty. Douglas nie może się nudzić z córeczką. To, że jest pełna życia i ma niezły charakterek, potwierdziła jej mama:

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić – mówiła w rozmowie z Twoim Imperium.

Kiedy Joanna już odlicza godziny do finału Top Model, Douglas z Ashą spędzają czas w Miami. Tym razem wybrali słodkie lenistwo na przydomowym trawniku. Nie mogło zabraknąć psiaka. Jak wiadomo, miłość do zwierząt dziewczynka wyssała z mlekiem matki. W naszej galerii urocze zdjęcia ojca i córeczki.

 


Douglas Nunes pokazał jak spędza czas z Ashą

Douglas Nunes pokazał jak spędza czas z Ashą

Douglas Nunes pokazał jak spędza czas z Ashą

Douglas Nunes pokazał jak spędza czas z Ashą

Douglas Nunes pokazał jak spędza czas z Ashą

Douglas Nunes pokazał jak spędza czas z Ashą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×