Córeczka Joanny Krupy przeżywa siniaka na nóżce: „Big aua”. Filmik z Ashą rozczulił internautów 

Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa podzieliła się z fanami słodkim wideo. Filmik, na którym rozmawia z Ashą podbił serca jej fanów. Co piszą?

Córka Joanny Krupy wyrasta na prawdziwą gwiazdę Instagrama. Odkąd Asha pojawiła się na świecie, dumna mama chętnie publikuje w social mediach zdjęcia i filmiki z dziewczynką w roli głównej. Opowiada także o tym, jakim jest dzieckiem. Nie szczędzi swoim fanom szczegółów, a ostatnio w rozmowie z Twoim Imperium wymieniła kilka cech swojego maleństwa.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić.

Babci Jolanta uważa, że charakter ma podobny do Joanny Krupy:

Mama mówi (mama Joanny Krupy, przyp. red.), że charakter właśnie! Powtarza, że to niesamowite, jak bardzo dziecko może być podobne do matki. Mnie tak samo wszędzie było pełno. Mogłam skakać cały dzień i nigdy nie byłam zmęczona. I też zaczęłam mówić, jak miałam zaledwie dziewięć miesięcy.

Słodki bobas rośnie na naszych oczach i jest już rezolutną dwulatką. Niedawno cała rodzina świętowała urodziny Ashy. Były prezenty i niesamowite dekoracje. Na najnowszym wideo, którym podzieliła się modelka widać, jak niezależny charakter ma jej córeczka. Filmik podbił sera fanów Krupy.

Joanna Krupa i Asha w piżamach

Joanna Krupa pokazała w sieci wideo, na którym rozmawia z Ashą. Obie ubrane są w piżamy. Wygląda na to, że modelka już żegna się z córeczką, przed wylotem do Polski na finał Top Model.

My baby girl . Mama Missing you already. Mama już tęskni – napisała Asia.

O czym rozmawia Joanna z Ashą? Okazuje się, że na nóżce dziewczynki dostrzegła siniaka. Mówi też córeczce, że będzie za nią bardzo tęskniła, ale malutka zdaje się mieć inne plany, bo szybko wyskakuje z ramion mamy, widząc coś bardziej interesującego w domu. Krupa kwituje zajście z humorem.

Będziesz za mamusią tęskniła? O, wygląda na to, że nie…

Internauci są oczarowani tym, co zobaczyli. Asha to prawdziwy słodziak.


Asha ma długie włosy

Asha ma długie włosy

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córką na spacerze po Warszawie (fot. Justyna Bulińska)

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córką na spacerze po Warszawie (fot. Justyna Bulińska)

Joanna Krupa. Skrin z InstaStories

Joanna Krupa. Skrin z InstaStories

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×