MasterChef Junior. Znamy zwycięzcę 6. edycji show!

MasterChef Junior 6 - finał

MasterChef Junior 6 - finał

MasterChef Junior 6: finał. Kto zwyciężył w show? Jagoda Łaganowska, Kazik Józefowicz i Staś Zawłocki zmierzyli się z różnymi wyzwaniami. Kto był najlepszy?

Finał 6 edycji MasterChef Junior już za nami. W niedzielę 9 maja zmierzyła się finałowa trójka: Kazik, Staś i Jagoda. Kto z nich okazał się najlepszy?

Przypomnijmy, że w bieżącej edycji pojawili się wspaniali goście: Robert Makłowicz, Przemysław Klima, Beata Śniechowska, Roksana Węgiel oraz finaliści ostatniej edycji MasterChefa, czyli Ola Juszkiewicz, Sylwia Garska-Chmarycz i Rafał Fidyt, a edycja obfitowała w emocje i niespodzianki.

W finale za stołem jurorskim zobaczyliśmy: Annę Starmach, Mateusza Gesslera oraz Michela Morana.

MasterChef Junior 6 – kto wygrał program?

Najlepsi młodzi kucharze, czyli wybitna trójka – Kazik, Staś i Jagoda, zmierzyli się z różnymi wyzwaniami w ostatnim odcinku programu. Kto zwyciężył?

W 10. odcinku programu MasterChef Junior 6 pojawili się oprócz finałowej trójki także uczestnicy całej edycji. Wraz z jurorami mieli do wykonania trudne zadanie. Placki ziemniaczane, choć to znana i lubiana potrawa, tylko pozornie jest łatwa do zrobienia. Także dzieci podzielone na zespoły, powalczyły wraz z jurorami, by ich placki były najbardziej chrupiące. Zabawa była przednia.

Następnie rozpoczął się ścisły finał. Młodzi kucharze musieli przygotować menu restauracyjne składające się z przystawki, dania głównego i deseru. Czas zadania wynosił 120 minut. Finaliści wysoko postawili poprzeczkę. Każde z nich chciało zdobyć statuetkę, a dania, które przygotowali, zachwyciły jurorów.

Po trudnych wyzwaniach, które mieli do pokonania młodzi adepci sztuki kulinarnej, najlepsza okazała się Jagoda i to ona zdobywa wymarzony laur.

Otrzymała nagrodę pieniężną, a także udział w warsztatach kulinarnych Sokolika.

MasterChef Junior – o czym jest program?

MasterChef Junior przyciąga co sezon coraz więcej dzieci. Liczba zgłoszeń wzrasta z roku na rok, do ostatniej edycji zgłosiło się kilkuset chętnych. Niestety, tylko siedemnaścioro dzieci może dołączyć do programu, więc konkurencja jest silna.

Zawodnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności na oczach milionów widzów, ale co ważniejsze, czerpać wiedzę od kulinarnych idoli, którzy są jednocześnie jurorami: Anna Starmach, Mateusz Gessler oraz Michel Moran, dzielą się swoim doświadczeniem.

Oprócz poszerzania wiedzy, dzieci świetnie się bawią, podróżują, spotykają niezwykłe osoby, od których czerpią wiedzę, lub z którymi marzyli się spotkać. Otrzymują także bardzo cenne rady, dzięki którym mogą pracować nad swoim warsztatem, by w przyszłości stać się szefami kuchni w restauracjach na całym świecie.

Kim jest Jagoda Łaganowska?

Jagoda ma 11 lat i pochodzi z miejscowości Sosnowiec położonej w województwie kujawsko-pomorskim. Okazuje się, że prócz gotowania ma także inne pasje. Z jej instagramowego profilu dowiadujemy się, że interesuje się sportem. Lubi także podróżować i poznawać nowe miejsca. Niewątpliwie, zebrane doświadczenia w umiejętny sposób wykorzystuje w przygotowywanych przez siebie potrawach i deserach. Marzy o własnej cukierni, a w programie została okrzyknięta mistrzem słodkości.


Jagoda Łaganowska wygrała 6. edycję MasterChef Junior

Jagoda Łaganowska wygrała 6. edycję MasterChef Junior

MasterChef Junior 6 - finał

MasterChef Junior 6 - finał

MasterChef Junior 6 - finał

MasterChef Junior 6 - finał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×