Szukaj

Marzena Rogalska w pierwszym wywiadzie po odejściu z TVP: „Byłam zmęczona i zapracowana”. Polały się łzy

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska pojawiła się w zapowiedzi wywiadu, którego udzieli Beacie Sadowskiej. Zdradziła między innymi, dlaczego odeszła z TVP.

Marzena Rogalska przez dwanaście lat była jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie. Razem z Tomaszem Kammelem stworzyła uwielbiany przez widzów duet.  Jednak jej przygoda z TVP dobiegła końca. Zrezygnowała z dalszej współpracy, o czym poinformowała w oficjalnym oświadczeniu. Podkreśliła w nim, że decyzja była trudna.

Po 12-stu latach współpracy z TVP1; 0,730% podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – podkreślała.

Decyzja Marzeny Rogalskiej wywołała niemałe poruszenie nie tylko wśród jej fanów, ale też w branży. Dziennikarze konkurencyjnych stacji, aktorzy i artyści w social mediach podkreślali, że trzymają za nią kciuki. Katarzyna Cichopek także napisała kilka pięknych słów.

Na Instagramie właśnie pojawiła się zapowiedź wywiadu, którego udzieli dziennikarka. Zobaczcie.

Marzena Rogalska: pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Rozmowę z Rogalską zapowiedziała na swoim Instagramie Beata Sadowska, która przeprowadza wywiady online z interesującymi ludźmi. Tym razem zaprosiła na niedzielę. To wtedy usłyszymy, co ma do powiedzenia była już gwiazda TVP.

Marzena Rogalska/LIVE. O sztuce celebrowania życia i przyjaźni porozmawiamy tu z @marzena_rogalska w niedzielę o 21.00. Do zobaczenia #live #niedziela PS A to zapowiedź wykładów Marzeny, które w przyszły piątek pojawia się na www.mentalist.pl – napisała Sadowska.

Co Marzena Rogalska mówi w zapowiedzi rozmowy? Zdradziła między innymi, że potrzebuje odpoczynku od pracy. Jest przemęczona.

Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuje bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli.

Jest też wyznanie, jak gotuje rosół.

Skrobie te wszystkie warzywa, wkładam te zagrodowe kurczaki. Przepraszam wszystkich wegan. I gotuję rosół według pięciu przemian.

Będzie także mówiła, na co najlepiej wydawać pieniądze.

Na co najlepiej wydawać pieniądze? To zawsze pojawiają się podróże. Myślę sobie, o to warto zawalczyć.

Wątek rozmowy o przyjaciołach doprowadził Marzenę Rogalską do łez. Okryła przed Sadowską, jak wiele znaczą dla niej relacje z bliskimi.

Przyjaźń, przyjaciele, to są łzy wzruszenia i szczęścia, bo myślę sobie, że naprawdę, nie byłoby mnie tu, gdzie jestem.

Wyznała także, że czuje, że jeszcze wiele dobrego przed nią.

Na usta ciśnie mi się słowo nieeleganckie, że jeszcze nie spiczniałam, o, takie słowo mi się ciśnie, że jeszcze nie jest ze mną tak źle, że daje sobie prawo do przyjemności. Będę szczęśliwa, jeśli będę się nagradzać.

Zakończyła zapowiedź wywiadu konkluzją na temat uprawianego zawodu.

Ale wiecie co, to jest niebywałe Sadzia, że my tyle lat pracujemy w tym zawodzie, a ja zawsze mam takie poczucie, że ja jednak mam więcej do powiedzenia po drugiej stronie.

Z tych kilku zdań bez wątpienia można wywnioskować powód odejścia Rogalskiej z TVP. Będziecie oglądać wywiad w niedzielę o 21.oo na profilu mentalist.pl?


Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Dodaj komentarz

 • Anja pisze:

  Plakac sie chce jak sie czyta te zjadliwe komentarze,ale moze PIS za to placi, ma przeciez kase. Pani Marzenie wszystkiego najlepszego na „nowej „drodze zawodowej.

 • GośćKlasa pisze:

  Brawo to jest prawdziwa klasa

 • Gość pisze:

  głupia myśli że na starość ktoś ja będzie chciał zatrudnić teraz to odczuje brak kasy strajku jej się zachciało zaraz o tobie zapomną i wezmą kogoś nowego głupia

 • Gość pisze:

  Prosta kobiecina z niej.

 • Gość pisze:

  Teraz będzie szukać pracy, chyba, że TVN ją zatrudni, bo przecież taka solidarna.

 • Gość pisze:

  Ile w tych wpisach jest jadu pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Pani Marzeno, każdy ma prawo do zmiany. Cenię Pani poczucie humoru, inteligencję, ale jeżeli powodem nagłego odejścia był dzień 10 lutego w mediach prywatnych to pozostało mi tylko cenić Pani poczucie humoru. Nie można zapewniać, ze kocha się widzów a następnego dnia podejmować tak radykalne decyzje. Mam nadzieję, ze nie zasili Pani szeregów funkcjonariuszy(bo nie są to dziennikarze) stacji prywatnych. Smutno mi poraz kolejny zwiódł mnie człowiek. Proszę zwrócić się do Ojca Dolindo, tak pięknie Pani o Nim mówiła .

  • Gość pisze:

   Funkcjonariusze to są w TVP a nie w prywatnych. I my wszyscy zmuszeni jesteśmy płacić abonament.

  • Gość pisze:

   Żenujący komentarz. Chyba człowieku nie rozumiesz jak działają prywatne tv. Funkcjonariusze to Holecka, Rachoń itp. Za nasze pieniądze.

 • Gość Magdalena I. pisze:

  Na załamanie nerwowe bierze się urlop wypoczynkowy i wraca po do pracy. Pani Marzena właśnie pokazała jak bardzo kocha widzow PnS.. porzucając ich nagle.. lis już zawsze zostanie lisem.. nie uwierzę już w ani jedno słowo pani Marzeny..

  • Gość Luca pisze:

   Ten wpis ,to żenada, ma Pani 13 lat???,bo tak to zabrzmiało, jakby pisała te słowa porzucone nastolatka….

  • Gość pisze:

   Jakie załamanie nerwowe? Może po prostu wypalenie zawodowe i chęć zmiany? Kazdy ma prawo do pracy, odpoczynku, zmiany pracy czy po prostu chwili w życiu bez pracy.

 • Gość pisze:

  Szkoda słów , tyle lat pracowała w rządowej telewizji za duże pieniądze i nic jej nie przeszkadzało mogła co rano patrzeć w lustro ,a teraz płacze bo już jej nie chcą , co za bohaterstwo – zwykła obłuda

 • Gość pisze:

  I dobrze. Nie dało się jej oglądać. Pani Holecka powinna prowadzić zamist jej

 • Gość pisze:

  Jak nas Pani kocha, to proszę wracac

 • Gość pisze:

  Tak .. bedzie można więcej powiedzieć po drugiej stronie ..:) pewnie czasem aż dusiło..?? 😉

 • Ela pisze:

  Życzę dużo zdrowia w dalszym życiu. Zawsze będę ciepło myślała o
  Pani oglądając Pytanie na śniadanie Pozdrawiam

 • Ewa pisze:

  Czy już ktoś mówił wam dzisiaj że was kocha….My was kochamy…

 • Gość pisze:

  Mądra decyzja 👍

 • GośćJolanta 62 pisze:

  Pani Marzena i dobrze pani zrobiła! !!! Życzę wypoczynku wyciszenia i myślę że znów pojawi się pani na antenie telewizji ( tylko nie tvp ) powodzenia.

  • Gość pisze:

   A Pani niech nie poucza gdzie kto ma pracować. Wolna amerykanka każdy ogląda stacje telewizyjne jakie chce a Pani nic do tego.!!!!!

  • Gość pisze:

   I tylko nie w TVN, bo tam też ciężko o wolność słowa. Może Polsat. Jakby oni również zrobili program śniadaniowy, to wtedy moglibyśmy powiedzieć, że mamy wybór.

 • Gość pisze:

  Pani Marzeno zawiodła pani nas wszystkich mówiąc,że tak nas pani kocha o zostawiła nas pani z dnia na dzień tak dla przyjemności.Smiala się pani z konkurencji , że was obserwuje z góry a teraz będzie i pani prosić o pracę.Nie szkoda mi takich ludzi pani praca pani wybór tylko po co nas było tak oszukiwać., Żenada.

 • Gość pisze:

  Dobrzr ze odeszla bo jest bardzo falszywa wstyd to pracowac w tvn bo tam sami anty polacy

  • MD pisze:

   Aż się popłakałem ze śmiechu czytając wpis wielbiciela rządu, który niszczy NASZ kraj. Lepiej się nie wypowiadaj albo zacznij myśleć

  • Gość pisze:

   Ok, już czas na nią

 • Gość pisze:

  Pani Marzeno dobrze pani zrobila odchodzac z tvp trzeba by wirna swoich przekonan dziekuje pozdrawiam

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×