Szukaj

Martyna Wojciechowska już wybrała suknię ślubną. Wiemy, kto uszyje jej kreację na wielki dzień. Stawia na najlepszych

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska została przyłapana przed salonem sukien ślubnych. Kto uszyje jej kreację na wielki dzień? Znamy szczegóły.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski początkowo nie potwierdzali swojego związku. Z czasem przestali się jednak ukrywać. Zaczęli pojawiać się na branżowych imprezach, a w social mediach można znaleźć kilka ich wspólnych zdjęć. Ich uczucie kwitnie, czego dowodem może być fakt, że podróżnicy są już po zaręczynach.

Para o tym fakcie poinformowała fanów dopiero rok później. Zakochani w ten sposób chcieli raz na zawsze uciąć plotki, które co jakiś czas pojawiają się w kolorowej prasie:

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić — napisała Martyna na Instagramie.

Martyna Wojciechowska w salonie sukni ślubnej. Ślub coraz bliżej?

Czy Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wkrótce się pobiorą? A może to wydarzenie już za nimi? Podróżniczka na razie nie wypowiada się na ten temat. Pytana o ślub przez reporterkę Jastrząb Post, odpowiedziała:

Gdybym chciała powiedzieć, że wychodzę za mąż, albo, że wyszłam za mąż – a to jest bardziej prawdopodobne, że powiem to po fakcie – to bym to zrobiła. Ciągnięta za język się nie przyznam, chociaż byście mnie przypalali. Ale to tylko dlatego, że są takie rzeczy w życiu, których w ogóle nie nazywam prywatnymi, bo mi się to życie prywatne i zawodowe bardzo miesza. Moja praca to nie jest praca, tylko misja, ale są takie rzeczy, które nazywam intymnymi i takie sytuacje i okoliczności w których jesteśmy tylko we dwoje, albo tylko z naszymi najbliższymi i z pewnością ślub należy do takich wydarzeń.

Życie na gorąco podaje, że gwiazda niedawno pojawiła się w wyjątkowym miejscu. Mowa o atelier Violi Piekut. Tygodnik jest przekonany, że właśnie tam przymierzała swoją wymarzoną kreację, którą wybierze na dzień ślubu:

Znika na zapleczu, aby nie rzucać się w oczy, tylko w spokoju móc zmierzyć piękną suknię ślubną. Czy to oznacza rychły ślub? […] Ci bardziej wtajemniczeni są zdania, że wielkimi krokami zbliża się ten wielki dzień — podaje tygodnik.

Tygodnik próbował potwierdzić tę informacje. Nie udało się jednak uzyskać jednoznacznej odpowiedzi:

Nie widziałam tego, ponieważ byłam na urlopie. Nie jestem w stanie nic na ten temat powiedzieć — tłumaczy jedna z ekspedientek.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy Martyna Wojciechowska odwiedziła salon Violi Piekut. Już raz pozowała w kreacji projektantki, zapowiadając nowy sezon programu Kobieta na krańcu świata.


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski potwierdzają zaręczyny

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski potwierdzają zaręczyny

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski potwierdzają zaręczyny

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski potwierdzają zaręczyny

Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim. Pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym?

Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim. Pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×