Martyna Wojciechowska o ślubie i zaręczynach. Pokazała nam pierścionek z meteorytu: „Jest kosmiczny”

Martyna Wojeciechowska o ślubie

Martyna Wojeciechowska o ślubie

Martyna Wojciechowska o ślubie i zaręczynach z Przemkiem Kossakowskim. Zdradziła nam, kiedy poinformuje media o zmianie stanu cywilnego z zaręczona na zamężna. Pochwaliła się również pierścionkiem o kosmicznej mocy.

Życie Martyny Wojciechowskiej ekscytuje media nieprzerwanie od 20 lat. Od kiedy gwiazda poprowadziła program Big Brother, jej kariera ruszyła z kopyta. Stała się inspiracją dla tysięcy kobiet, a to za sprawą swojej bezpośredniości, empatii i sukcesów, jakie odnosi na co dzień. Jej program Kobieta na krańcu świata cieszy się niesłabnącą popularnością.

Martyna Wojciechowska o ślubie i zaręczynach

Wielu trzyma kciuki za Martynę i jej sprawy prywatne. Prezenterka od ponad dwóch lat jest w związku z Przemkiem Kossakowskim. Ich uczucie kwitnie. Wiadomo już, że są po zaręczynach. Kolejny krok wydaje się więc oczywisty – ślub. Czy Wojciechowska podjęła już decyzję w sprawie ceremonii?

Dziennikarka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post jasno dała do zrozumienia, że o ślubie poinformuje w wygodnym dla siebie momencie. Póki co nie chce nawet zdradzić, czy już powiedziała tak, albo czy planuje zrobić to jeszcze w tym roku.

Gdybym chciała powiedzieć, że wychodzę za mąż, albo, że wyszłam za mąż – a to jest bardziej prawdopodobne, że powiem to po fakcie – to bym to zrobiła. Ciągnięta za język się nie przyznam, chociaż byście mnie przypalali. Ale to tylko dlatego, że są takie rzeczy w życiu, których w ogóle nie nazywam prywatnymi, bo mi się to życie prywatne i zawodowe bardzo miesza. Moja praca to nie jest praca, tylko misja, ale są takie rzeczy, które nazywam intymnymi i takie sytuacje i okoliczności w których jesteśmy tylko we dwoje, albo tylko z naszymi najbliższymi i z pewnością ślub należy do takich wydarzeń.

Martyna nie ukrywa, że jej partner spełnia wszystkie jej oczekiwania.

Ja mam ten ogromny przywilej i szczęście w życiu. A może zasłużyłam na to po prostu, tak będę o tym myśleć, że mam bardzo mądrego, bardzo wspierającego partnera, który jest niezwykle męski, silny, ale jest też bardzo wrażliwy i potrafi rozmawiać z ludźmi. Ma niezwykły dar do rozmawiania z osobami, z którymi nikt inny nie potrafi się dogadać. Ale potrafi słuchać mnie jak mało kto. Wspiera i nie ocenia. Jest taką osobą, która każdego dnia dodaje mi skrzydeł.

Przy okazji gwiazda opowiedziała nam o swoim wyjątkowym, kosmicznym pierścionku zaręczynowym. To istne cudo.

Pierścionek jest kosmiczny, cudowny i zaskakujący. 4 miliardy 565 milionów lat ma ten meteoryt. Jest w tym naprawdę wielka moc. Ale myślę, że ja i Przemek należymy do osób, które są pomysłowe, kreatywne. Więc ślub pewnie byłby kosmicznym wydarzeniem. Na pewno dla nas osobiście.

Cała rozmowa poniżej.


Martyna Wojciechowska i Olivier Janiak

Martyna Wojciechowska i Olivier Janiak

Pierścionek zaręczynowy Martyny Wojciechowskiej

Pierścionek zaręczynowy Martyny Wojciechowskiej

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×