Dramat Marianny Schreiber. Rodzina odmówiła jej zaproszenia na Wigilię. Wyżaliła się fanom. Komentuje Tomasz Lis: „Przykre”

Marianna Schreiber, Tomasz Lis

Marianna Schreiber, Tomasz Lis

Marianna Schreiber podzieliła się z fanami dramatycznym wyznaniem. Wszystko dotyczy jej rodziny. Czy przyjdzie jej spędzić samotne święta Bożego Narodzenia?

Marianna Schreiber, to żona posła PiS Łukasza Schreibera. Kobieta zyskała sławę dzięki występom w programie Top Model. Choć nie odniosła w nim większych sukcesów, to zdobyła wielką popularność. Kolorytu jej występom dodało to, że jej mąż nie wiedział o jej planach. Marianna więcej na ten temat opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Mój mąż dowiedział się wieczorem, kiedy wróciłam z castingu. Zobaczył moją opaskę z Top Model, której jeszcze nie zdążyłam zutylizować i zapytał mnie, co to jest takiego. Powiedziałam mu, że byłam i już wiedział, że jest pozamiatane. Był załamany i wyszedł z domu. Na szczęście po godzinie wrócił. Musiał się przewietrzyć i zrzucić z siebie negatywne emocje. Bał się, że to wpłynie na jego wizerunek. Często jest tak, że mamy inne poglądy. Staramy się, aby ta polityka nie wpływała na nas, ale wpływa, mimo wszystko. Odgrywa ważną rolę w naszym małżeństwie.

Dodatkowo Marianna zaczęła się angażować politycznie. I to nie po stronie PiS… Wręcz przeciwnie – kobieta zdaje się sympatyzować z opozycją przeciwko rządom Zjednoczonej Prawicy! Ostatnio wzięła nawet udział w protestach przeciwko ustawie „Lex TVN”, która bezpośrednio uderzy w interesy opozycyjnej stacji telewizyjnej.

Co więcej, protesty zwolenników TVN zostały potępione przez Łukasza Schreibera. Oznacza to, że mąż publicznie odciął się od swojej żony. Napisał na Twitterze:

Krzyczą o odpowiedzialności rządu za śmierć ludzi przez covid – zgromadzili się ściśnięci na proteście i będą przechwalać się wysoką frekwencją. Facet, który wielokrotnie sprzeniewierzył się polskim interesom, uważa za sprzeniewierzenie Ojczyźnie głosowanie w polskim Sejmie.

Sama Marianna nie rozmawiała z Łukaszem na temat projektu. Jak przyznała, „wezbrana złość” jej na to nie pozwala. Napisała też, że nie jest łatwo różnić się w małżeństwie politycznie.

Nie jest to łatwe… Wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteśmy w stanie szanować siebie wzajemnie i swoje wybory. No i jak duże jest uczucie. Czy to wszystko w jednym zbiorze pozwoli przetrwać. Gorzej, gdy poglądy polityczne i postawy przysłonią oczy i serce – skwitowała za pośrednictwem InstaStory.

Spory polityczne z mężem to nie jedyny problem Marianny. Odwróciła się od niej rodzina. Piękna modelka poinformowała o tym swoich fanów w mediach społecznościowych.

Marianna Schreiber nie została zaproszona na rodzinną Wigilię

Marianna Schreiber dodała na InstaStory filmik przedstawiający choinkę, który podpisała w następujących słowach:

Przyszedł moment, w którym jedyne osoby, do których pojadę na święta, to moje siostry…

Chwilę później dodała na Twitterze jeszcze bardziej dobitny wpis:

W rodzinie politycznej, jesteś zaproszony na Święta, gdy prezentujesz te same poglądy. W przeciwnym razie, okazuje się, że nie zasługujesz na miejsce przy stole.

Dramatyczna relacja wywołała burzę. Internauci zasypali Mariannę słowami wsparcia. Wśród nich znalazł się m.in. Tomasz Lis. Znany dziennikarz pocieszył ją:

Przykre. Wyrazy współczucia. Ale Jezus w święta przychodzi do wszystkich.

Jeszcze inni użytkownicy Twittera pisali:

 • Zmienić rodzinę na przyjazną politycznie… Szkoda zdrowia i życia.

 • Nie ma sensu tkwić wśród takich ludzi, szkoda życia.

 • Jak Cię nie zaprosili na święta ze względu na Twoje poglądy, to świadczy tylko o nich. Szkoda czasu na takich ludzi. Trzymaj się, Marysiu.

 • Widocznie mają wąskie horyzonty, brak tolerancji jest bardzo charakterystyczny dla czcicieli pisu. Ja z teściami się spotkam pomimo tego, że są pisowskim betonem…

 • Czyli to nie jest prawdziwa rodzina. Szczerze, dla własnego zdrowia psychicznego lepiej się z nią nie spotykać. I to nie tylko w święta.

Mamy nadzieję, że rodzina dojdzie do porozumienia i Marianna nie spędzi Bożego Narodzenia w samotności.


Marianna Schreiber o rozłamie w rodzinie

Marianna Schreiber o rozłamie w rodzinie

Marianna Schreiber o stracie

Marianna Schreiber o stracie

Marianna Schreiber o planach na święta

Marianna Schreiber o planach na święta

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mariola ale ty jestes pusta wstyd za takie polki!!!!!!!!!

 • wfc pisze:

  Pani Schreiber zdecydowanie korzystniej jeżeli chodzi o wygląd, prezentuje się niż jej mąż. Ta krytyka dotyczącą jej osoby jest tendencyjna . Popieram ją za to, że ma kręgosłup, ż będąc w rodzinie Schreibera nie dała się zmanipulować pisowcowi. Sam Schreiber to zakłamaniec ,powtórzy każdą bzdurę ,którą wbija mu do głowy jego guru, jakby nie miał własnego rozumu. On nie dorasta do pięt swojej żonie.

 • Gość pisze:

  Odważna kobieta , ma swoje zdanie i tak powinno być

 • Gośćgosć 1 pisze:

  Okropna kobieta. Takie sprawy zalatwia się w rodzinie,a nie na forum, ale jej zależy na „uznaniu” obcych łudzi . Niesamowite parcie na szklo na plecach męża.
  Odejdź od niego kobieto jak ci nie pasuje, a Swieta spędź z własną rodzina jezeli ta sie zgodzi oczywiscie

 • Mbmd pisze:

  Nie bleblaj talibie.

 • Gość pisze:

  Taki live grunt to rodzina a niektorzy zapraszają ha ha brat sld siostra pzpr mama po tata pis i sr..my na to byle orlen i gazprom premie sw4ątecźne wypłacili mąź sam się kompromituje a źona moźe kupic piwko dla pancia bo go suszy ha ha urodziłam sie z byciem naturalnoscią damą a mnie mów chrabio ha ha grunt to miec wyjeb..ne powodzenia i to tyle

 • Gośćdanusia pisze:

  My Panią zapraszamy. Będzie nam bardzo miło gościć Panią u siebie.

 • Gość pisze:

  Kto sieje wiatr, zbiera burzę. Nie można kompromitować męża. W życiu trzeba wybierać!

  • Gość pisze:

   Przecież wybrała i nie chce się kompromitować pisdzielstwem

  • Gość pisze:

   Taki mąż kompromituje się sam.

  • Gość pisze:

   Wygląda na to że nie można mieć własnych poglądów. Dobrze że rodzina nie zaprosiła bo Wigilia w takim otoczeniu zawsze kończy się kłótnią. Lepiej trzymać się z dala od wampirów. I celebrować święta z ludźmi którzy nas szanują takimi jakimi jesteśmy Tym bardziej że nikogo Pani krzywdzi. Pozdrawiam serdecznie.

  • Mariola pisze:

   To mąż kompromituje ją bo PiS deusz

  • Gość pisze:

   Masz racje popieram

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×