Marianna Schreiber szybko odpadła z „Top Model”, a robi większą karierę niż finaliści. Właśnie wystąpiła w kampanii projektantki gwiazd

Marianna Schreiber w sesji

Marianna Schreiber w sesji

Marianna Schreiber osiągnęła kolejny sukces. Została zaangażowana do świątecznej kampanii znanej projektantki. Zdjęcia wyszły wprost magicznie. Musicie to zobaczyć.

Marianna Schreiber wzbudziła ogromne emocje, pojawiając się na castingu do 10. edycji Top Model. W mig stała się bohaterką kolorowej prasy i portali internetowych. Wszystko za sprawą szczerego wyznania, na które się odważyła. 28-latka zdradziła, że jest żoną posła Prawa i Sprawiedliwości i w tajemnicy przed nim, zgłosiła się do programu. Ostatecznie przeszła dalej, jednak długo nie zagrzała miejsca w obsadzie. Skończyła przygodę na drugim etapie.

Choć nie dotarła do grona finalistów, którzy zamieszkali w domu modelek, to kontrowersje zapewniły jej zainteresowanie mediów. Regularnie zapraszana jest na imprezy branżowe czy sesje zdjęciowe. Wielu producentów wciąż widzi w niej wschodzącą gwiazdę świata mody.

Wkrótce po emisji odcinka z Marianną, internauci byli zainteresowani, jak dalej potoczyło się jej życie prywatne. Czy wciąż jest ze swoim mężem, oraz jak on zareagował na wieść o jej udziale w hicie TVN-u. Nie ukrywała, że Łukasz Schreiber nie był zadowolony z jej występku. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła szczegóły:

Mój mąż dowiedział się wieczorem, kiedy wróciłam z castingu. Zobaczył moją opaskę z Top Model, której jeszcze nie zdążyłam zutylizować i zapytał mnie, co to jest takiego. Powiedziałam mu, że byłam i już wiedział, że jest pozamiatane. Był załamany i wyszedł z domu. Na szczęście po godzinie wrócił. Musiał się przewietrzyć i zrzucić z siebie negatywne emocje. Bał się, że to wpłynie na jego wizerunek. Często jest tak, że mamy inne poglądy. Staramy się, aby ta polityka nie wpływała na nas, ale wpływa, mimo wszystko. Odgrywa ważną rolę w naszym małżeństwie.

Marianna Schreiber w kampanii świątecznej Ani Cichosz

Marianna osiągnęła znacznie więcej niż jej znajomi z 10. edycji Top Model. Nie może narzekać na brak propozycji. Niedawno pojawiła się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, chodziła w pokazach mody, a teraz została zaangażowana do kampanii uwielbianej przez gwiazdy projektantki. Jej ubrania noszą m.in. Magda Narożna, Tamara Arciuch i Anna Popek.

Schreiber jest jedną z modelek Anny Cichosz, która nieustannie od pięciu lat spotyka się z kreatywnymi artystami. W zespole znajdują się projektanci, fotografowie, modelki, fryzjerzy oraz wizażyści – całość świetnie wpisuje się w klimat kreacji, jakie. Wspólnie tworzą bajkową scenerię nawiązującą do świąt oraz zimy:

Zauroczeni historią teraźniejszego kopciuszka – w obecnych czasach, kreujemy bajkowy, zmysłowy świat, zmieniając modelki w piękne bajkowe postacie, lub w anioły. Taki kontrast dla otaczającego nas świata, bo która z nas nie chciałaby się znaleźć w tej bajce? W tym roku gośćmi świątecznej sesji były wyjątkowe kobiety m.in Marianna Schreiber – zdradziła nam Anna Cichosz.

W sesji wzięły udział również nasza reporterka – Karolina Motylewska oraz Natalia Włodecka. Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Marianna Schreiber w świątecznej sesji

Marianna Schreiber w świątecznej sesji

Marianna Schreiber w świątecznej sesji | fot. Tomasz Ciesielski

Marianna Schreiber w świątecznej sesji | fot. Tomasz Ciesielski

Marianna Schreiber w świątecznej sesji | fot. Piotr Prokopowicz

Marianna Schreiber w świątecznej sesji | fot. Piotr Prokopowicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×