Mocny teledysk Måneskin do „I Wanna Be Your Slave”. Gejowskie pocałunki wokalistów to niewinny wstęp przy reszcie scen

Maneskin – I Wanna Be Your Slave

Maneskin – I Wanna Be Your Slave

Jest już teledysk Måneskin do I Wanna Be Your Slave. Najnowszy wideoklip jest pełen odważnych scen. Czym włoski kwartet szokuje tym razem?

Eurowizja 2021 zakończyła się zwycięstwem Måneskin. Włoski zespół nie był faworytem jurorów, ale w głosowaniu widzów okazał się bezkonkurencyjny. Gdy zsumowano punkty z obu głosowań, grupa wysunęła się na prowadzenie, zostawiając w tyle pozostałych uczestników. Francja, która zajęła 2. miejsce, nawet nie zbliżyła się do sumy głosów, jaką otrzymali triumfatorzy.

Piosenka Zitti e buoni, z którą Måneskin wygrali w Rotterdamie, stała się sporym hitem w Europie. W Polsce pokryła się platynową płytą. Równie dobrze na listach przebojów w naszym kraju radzi sobie drugi singiel I Wanna Be Your Slave. Anglojęzyczny utwór od kilku tygodni jest na liście najczęściej odtwarzanych w Polsce na Spotify. Za piosenkę o przemocy seksualnej kwartet został nagrodzony platynową płytą podczas występu w Sopocie.

O show Måneskin w Polsce rozpisywały się media w wielu krajach, a wszystko za sprawą gejowskiego pocałunku lidera grupy Damiano Davida z kolegą z zespołu – Thomasem Raggim. Swoim odważnym gestem rockmani postanowili wesprzeć środowisko LGBT. Podobna scena ma miejsce w klipie do singla, który właśnie miał swoją premierę.

Teledysk Måneskin do I Wanna Be Your Slave

Teledysk Don’t Wanna Be Your Slave w niespełna dobę obejrzano ponad 5 milionów razy. Nie brakuje w nim odważnych ujęć, dzięki którym zrobiło się jeszcze głośniej o najnowszym dziele Włochów. Możemy oglądać sceny sado-maso i stylizacje, które idealnie wpisują się w ten klimat.

Måneskin dzięki swojej postawie i wyrazistemu wizerunkowi ma szansę na dłużej zagrzać miejsce na europejskiej scenie muzycznej. Grupa jest pierwszym od lat zwycięzcą Eurowizji, o którym wciąż jest głośno w wielu krajach. Kibicujecie im?

Kiedy koncerty Måneskin w Polsce?

Måneskin mają zaplanowane dwa koncerty w Polsce. Najpierw zaśpiewają 19 sierpnia w Krakowie podczas Open’er Festival, a 16 listopada ponownie wrócą do serca Małopolski, by wystąpić dla publiczności w klubie STUDIO. Bilety na najbliższe show Włochów wyprzedały się w ciągu 2 minut.


Maneskin – I Wanna Be Your Slave

Maneskin – I Wanna Be Your Slave

Maneskin – I Wanna Be Your Slave

Maneskin – I Wanna Be Your Slave

Maneskin – I Wanna Be Your Slave

Maneskin – I Wanna Be Your Slave

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×