Szukaj

Małgorzata Rozenek w sznurowanym biustonoszu ciśnie trening na macie. Widok gorący, ale co tam robi Henio?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek nie ustaje w walce o powrót do formy. Młoda mama mimo natłoku obowiązków znajduje z powodzeniem czas na treningi.

Małgorzata Rozenek odkąd poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka, bardzo chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami prezentującymi  powiększający się ciążowy brzuszek. Zarówno ona, jak i Radek Majdan nie ukrywali swojego wielkiego szczęścia i oboje wypełniali okres oczekiwania uroczymi postami.

Aktualnie mały Majdan jest już na świecie. Podbił serca wszystkich już od pierwszej chwili po narodzinach. Henio to król internetu i z całą pewnością można go nazwać najbardziej rozchwytywanym dzieckiem show-biznesu.

Małgorzata nie kryła również faktu, że jej ciąża wiązała się z dodatkowymi kilogramami. Zaraz po porodzie oznajmiła, że zamierza wrócić do pełni formy, jednak zrobi to w swoim tempie. Jak zdradziła, zostało jej jeszcze 10 kilogramów. Ostatnio dostała zielone światło od lekarzy i z ochotą wróciła do treningów. Na szczęście Henio jest dzieckiem, które nie sprawia żadnych problemów, więc zadanie jest zdecydowanie bardziej ułatwione.

Małgorzata Rozenek ćwiczy z Heniem na macie

Perfekcyjna Pani Domu swoją aktywność fizyczną rozpoczęła pod okiem profesjonalistki. Nic nie zostawiła przypadkowi. Gwiazda ma sporo zapału i chętnie ujawnia swoje postępy z ćwiczeń w sieci.

We wtorkowe popołudnie postanowiła podzielić się ze swoimi fanami relacją ze swoich ćwiczeń. Wykonuje je w domu pod czujnym okiem fachowca. Robi wszystko, co należy, żeby jak najszybciej wrócić do formy. W tych trudach nie jest jednak sama. Dzielnie towarzyszy jej najmłodszy synek, który swoim uśmiechem wspiera mamę. Jak donosi gwiazda, jego tata Radosław jest dumny, że syn już czuje sportowy zew.

Wtorek dla zdrowia i urody. Henryś poczuł sportowy zew, tatuś Henrysia stwierdził, że to po nim, ucieszyli się bardzo, ale to ja ćwiczyłam. Mężczyźni, to był cudowny początek dnia #rozenekcudniechudnie – napisała na Instagramie Małgosia.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od obserwatorów, którzy kibicują celebrytce.

  • Pani Małgosiu super Pani wygląda.
  • Cudownie spędzony czas razem.
  • Najsłodszy ciężarek.
  • Przyjemne z pozytecznym.

Trzymamy kciuki za szybko powrót do formy.


Małgorzata Rozenek ćwiczy

Małgorzata Rozenek ćwiczy

Małgorzata Rozenek wróciła do treningów

Małgorzata Rozenek wróciła do treningów

Małgorzata Rozenek wróciła do treningów

Małgorzata Rozenek wróciła do treningów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×