Szukaj

Małgorzata Ohme zdjęciem z córką uczciła urodziny zmarłej mamy. Jej słowa poruszają

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme uczciła urodziny zmarłej mamy wpisem, który ściska za serce. Gwiazda Dzień Dobry TVN zdobyła się na kilka szczerych słów.

Małgorzata Ohme już od dłuższego czasu doskonale sprawdza się w roli prowadzącej poranny program Dzień Dobry TVN. Razem z Filipem Chajzerem tworzą duet wręcz idealny. Ona sama przed kamerami czuje się dosłownie jak ryba w wodzie. Widać, że będąc na ekranie, jest w swoim żywiole, a widzowie odwdzięczają się jej za to wielką sympatią i miłymi komentarzami po zakończeniu każdego odcinka.

Ostatnie miesiące nie należały dla Ohme do najłatwiejszych. Pojawiając się w śniadaniówce, nie dała po sobie poznać, że w jej życiu dzieje się coś złego. Małgorzata zaraża swoim optymizmem i wielką energią. W pracy zawsze towarzyszy jej szeroki uśmiech i spora dawka poczucia humoru. Razem ze współprowadzącym potrafią nieźle rozbawić widzów, a przede wszystkim śmiać się z samych siebie, czym udowadniają, że mają ogromny dystans.

Od połowy roku dziennikarce towarzyszył jednak wielki niepokój o zdrowie mamy. Pisała o tym w swoich felietonach dla Onetu. Już w sierpniu wspominała, że jej mama ma poważne problemy ze zdrowiem:

Nie umiem pogodzić się z jej chorobą, z jej starzeniem. Nie umiem być taka dorosła. Nie chcę. Bycie dzieckiem swojego rodzica otula mnie i sprawia, że czuje się bezpiecznie. To jest mój porządek świata: moja mama, ja, moje dzieci. To jest moja rodzina.

Seniorka zmarła pod koniec roku.

Małgorzata Ohme uczciła urodziny swojej zmarłej mamy

Małgorzata Ohme 4 grudnia poinformowała, że jej mama nie żyje. Opublikowała wtedy na swoim profilu w social mediach czarno-białe zdjęcie, na którym pozują razem. Były na nim uśmiechnięte i szczęśliwe, a gwiazda postanowiła napisać w swoim poście kilka naprawdę pięknych słów. Przyznała, że dopiero przed śmiercią rodzicielki zauważyła, jak piękne miała oczy:

Moja Mama podarowała mi na koniec piękną śmierć. Bezbolesną, spokojną,czułą i chwilami żartobliwą. Uwielbiała się śmiać jak ja. Nigdy nie patrzyłam jej tyle w oczy, co w tym ostatnim czasie. Zauważyłam, że mają odcień malachitu, dwie okrągłe malachitowe kule. Nie musiała nic mówić, bym wyczytała w nich intencje. Wiedziałam, że mnie kocha, kochała i kochać będzie. Tak jak matka kochać potrafi najpiękniej. Bez żadnych warunków. Za to, że jesteś – wyznała.

Dzisiaj prezenterka ponownie wspomina ukochaną mamę, tym razem w dniu jej urodzin. Ohme opublikowała wspólne zdjęcie, na którym pozuje z córką – wnuczką pani Beaty.

Dziś obchodziłabyś 73. urodziny. Mamo świętuj tam, gdzie jesteś. Tęsknię bardzo – wyznała.

Pod zdjęciem, na którym pozuje z ukochaną mamą i córką, swoje wsparcie okazało jej wiele koleżanek z branży. Wirtualne serduszko wysłały jej: Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska, Joanna Raceiwcz i Joanna Przetakiewicz.


Małgorzata Ohme z mamą i córką

Małgorzata Ohme z mamą i córką

Małgorzata Ohme pożegnała mamę

Małgorzata Ohme pożegnała mamę

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    obojętnie ile ma się lat jak odchodzi matka to człowiek czuje się sierotą

  • Szczera pisze:

    Wiem jak to jest. Po śmierci mamy czułam się jak sierota przez bardzo długi czas. Znowu poczułam się jak dziecko, bezbronne… mimo 30 na karku , rodziny i żyjącego taty

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×