Szukaj

Małgorzata Ohme już ma nowe mieszkanie, a dopiero co dostała nową pracę! Pochwaliła się w nim w tabloidzie

Małogrzata Ohme: dom, jak mieszka?

Małogrzata Ohme: dom, jak mieszka?

Małgorzata Ohme przeprowadziła się do Warszawy. Psycholog o szczegółach tej decyzji opowiedziała w rozmowie Super Expressem. Zobacz, dlaczego zdecydowała się na nowe mieszkanie. 

Małgorzata Ohme od niedawna pojawia się nie tylko jako jedna z prowadzących Big Brother 2, ale w duecie z Filipem Chajzerem, rozmawia z ciekawymi gośćmi zaproszonymi do studia Dzień Dobry TVN. Jak przyznała gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post, ta ostatnia rola przyszła do niej zupełnie niespodziewanie.

Kompletnie się tego nie spodziewałam. Też bardzo długo towarzyszył mi taki rodzaj niedowierzania i odrealnienia, że to jest niemożliwe, mimo że zawsze czułam bluesa z tym programem – podkreślała psycholog.

Zobacz: Big Brother: Madzia, Małgorzata Ohme i Gabi Drzewiecka wskazały swoich faworytów. Każda stawia na kogoś innego [WIDEO]

Małgorzata Ohme ma nowe mieszkanie

Okazuje się, że natłok obowiązków w ostatnim czasie sprawił, że psycholog zdecydowała się na odważny krok. Małgorzata Ohme przeprowadziła się do Warszawy. O powodach tej decyzji opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu.

Zobacz: Tego nie pokazali w „Dzień Dobry TVN”! Debiutująca Małgorzata Ohme opadła z sił

Małgorzata Ohme - Dzień Dobry TVN

Okazuje się, że wszystko przez czas. Ohme, przeprowadzając się do Warszawy, codziennie zyskała przynajmniej trzy godziny, które przy jej dość napiętym grafiku, są bardzo cenne.

Wcześniej mieszkałam w Milanówku, gdzie teraz tylko pomieszkuję, ale wolę się nie stresować, że stojąc w korku, nie zdążę na poranny lub wieczorny program na żywo. Szkoda mi też tracić trzy godziny dziennie na dojazdy. Teraz każda minuta jest szczególnie cenna – przyznała psycholog w rozmowie z tabloidem.

Dodajmy, że to właśnie w Milanówku znajduje się dom, którego budowę jeszcze ponad pół roku temu relacjonowała w sieci gwiazda. Co stanie się z tym budynkiem? Nie wiadomo. Pewne jest jednak, że na brak zajęć psycholog narzekać nie może.

Ohme jest bowiem nie tylko prowadzącą programy TVN-u, ale ma też niemałe doświadczenie dziennikarskie. W 2017 roku została redaktor naczelną serwisu kobieta.onet.pl. Prężnie rozwija się jej kobiecy portal ohme.pl, na którym poruszane są ważne tematy.

Zobacz: Jak Ohme dostała pracę w „Dzień Dobry TVN”? To była krótka rozmowa: „Spadłam z krzesła” [WIDEO]


Filip Chajzer i Małgorzata Ohme na planie Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme na planie Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme po debiucie w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme po debiucie w Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme - Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme - Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×