Małgorzata Ohme pokazała swój nowy dom! Już z zewnątrz wygląda imponująco!

Małogrzata Ohme: dom, jak mieszka?

Małogrzata Ohme: dom, jak mieszka?

Małgorzata Ohme wyrasta na nową główną gwiazdę TVN-u. Słynna psycholożka od marca prowadzi prowadzącą Big Brother nocą. Niemalże codzienna obecność na antenie przysporzyła jej fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie. Ostatnio podzieliła się z nimi zdjęciami z budowy swojego nowego domu.

Małgorzata Ohme od dawna funkcjonuje w polskim show-biznesie. Dziennikarka oraz niezwykle atrakcyjna pani psycholog gościła wielokrotnie w roli eksperta na kanapach śniadaniówek. Oprócz tego kobieta współpracuje z jednym z większych portali internetowych w kraju, jak również bardzo prężnie działa na łamach swojego kobiecego portalu Oh-me. Obecnie otworzyły się przed nią wrota do wielkiej medialnej kariery. Od marca została współprowadzącą nową edycję show TVN7 Big Brother.

Kim jest Małgorzata Ohme?

39-letnia Małgorzata Ohme prywatnie jest praktykującym psychologiem, z powodzeniem prowadzi własny gabinet, w którym, jak sama wyznaje, leczą się jej wszystkie przyjaciółki. Wiadomo zatem, że Ohme od lat zajmuje się psychoterapią dziecięcą, młodzieżową i rodzinną. Małgosia bardzo aktywnie działa także na rzecz hospicjów i osieroconych dzieci.

Prywatnie gwiazda Big Brothera ma dwoje dzieci: Klarę i Jurka. Partnerem pięknej Małgorzaty przez kilka ostatnich lat był Jacek Borcuch. Wcześniej prezenterka była związana z psychologiem Rafałem Ohme. W mediach plotkarskich znajdziemy również doniesienia o jej rzekomym burzliwym romansie z dziennikarzem TVN-u, Bartkiem Węglarczykiem, jednak o tym epizodzie sławna psycholożka raczej nie wspomina.

Małgorzata Ohme i jej nowy dom w Milanówku

Okazuje się, że Małgorzata Ohme, jest nie tylko świetnym terapeutą, ale również… doskonale zna się na budownictwie. Na jej profilu na Instagramie możemy podziwiać piękny nowy dom, który nowa gwiazda TVN7 kończy budować w swoim ukochanym Milanówku.

Kto wie, może teraz, gdy Gosia jest już istotną częścią zespołu TVN-u, zaprosi do siebie Dorotę Szelągowską, która w mgnieniu oka zamieni jej nowy domek w prawdziwy pałac?

View this post on Instagram

#budujemydom #dlamamuśki #soon????????

A post shared by Gosia Ohme (@gosiaohme) on

Zobacz: Łazienka Kim Kardashian to jakiś kosmos! Tak dziwnej umywalki jeszcze nie widzieliście! Ale odlot!

Zobacz: Anna Lewandowska ma mieszkanie w Warszawie z zabójczym widokiem! Jego wystrój robi jeszcze większe wrażenie

Zobacz: Tajny pokój w “Big Brotherze” ujawniony! O tak luksusowych wnętrzach nie śniła nawet Dorota Szelągowska!


Małgorzata Ohme pokazała swój nowy dom

Małgorzata Ohme pokazała swój nowy dom

Małgorzata Ohme buduje dom w Milanówku

Małgorzata Ohme buduje dom w Milanówku

Agnieszka Woźniak-Starak, Bartek Jędrzeja, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer na konferencji Big Brother'a

Agnieszka Woźniak-Starak, Bartek Jędrzeja, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer na konferencji Big Brother'a

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×