Szukaj

Jak Małgorzata Ohme dostała pracę w „Dzień Dobry TVN”? To była krótka rozmowa: „Spadłam z krzesła” [WIDEO]

Jak Małgorzata Ohme dostała pracę w Dzień Dobry TVN

Jak Małgorzata Ohme dostała pracę w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme nową prowadzącą Dzień Dobry TVN. Gwiazda opowiedziała nam, kiedy dostała propozycję prowadzenia porannego show i jak na nią zareagowała. Wiemy też, czym chce zaskoczyć widzów.

Nowy sezon Dzień Dobry TVN zaczął się od wielkich zmian – nowe logo, odświeżone studio, wcześniejsza godzina emisji i nowi prowadzący. Od września poranny show poprowadzi m.in. duet Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Para zastąpiła Magdę Mołek i Marcina Mellera, którzy na własne życzenia opuścili obsadę programu.

Zobacz: Małgorzata Ohme zadebiutowała w Dzień Dobry TVN i od razu zachwyciła stylizacją. Elegancja w najlepszym wydaniu

Małgorzata Ohme o kulisach pracy w Dzień Dobry TVN

Przed Małgorzatą Ohme wielki test. Już wkrótce gwiazda po raz pierwszy pojawi się w roli gospodyni najpopularniejszego porannego widowiska w Polsce. O tym, jak udało się jej dostać nową pracę opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Okazuje się, że propozycja pojawiła się nagle i w najmniej oczekiwanej sytuacji:

Spadłam z krzesła, a właściwie z fotela samochodu jak wysiadałam. Zresztą, dowiedziałam się na parkingu, bo szłam do programu jako ekspert i zadzwonił dyrektor, żeby porozmawiać o „Big Brotherze,” więc w sumie porozmawialiśmy o innym programie. Na koniec rzucił czy nie poprowadziłabym „Dzień Dobry TVN”. Kompletnie się tego nie spodziewałam. Też bardzo długo towarzyszył mi taki rodzaj niedowierzania i odrealnienia, że to jest niemożliwe, mimo że zawsze czułam bluesa z tym programem.

Zanim jednak Małgorzata Ohme zasiądzie na kanapie i z gracją poprowadzi rozmowy z gośćmi, zdradziła nam, na co położyć nacisk w wydaniach Dzień Dobry TVN, które będzie prowadzić w duecie z Filipem Chajzerem:

Będę walczyć o psychologię, bo ja ją kocham po prostu. Uważam, że to są takie tematy, które są bardzo bliskie nam, kobietom, czyli macierzyństwo, nasze miłości, nasze kryzysy, nasze rozstania, nasz rozwój. To są absolutnie moje koniki, więc zakładam, że będę w tym dobra, i że będę mogła te tematy jeszcze wzbogacić jakimiś pogłębiającymi pytaniami, aczkolwiek muszę unikać zadawania pytań w taki sposób, że sobie na nie odpowiadam. Ponieważ mi jest czasami trudno wyjść z roli eksperta i się najpierw dzielę swoją wiedzą.

Jak myślicie, czy Ohme odnajdzie się w roli prowadzącej?

Zobacz: Małgorzata Ohme przez karierę nie ma czasu dla dzieci: “To będzie dla nas trudny rok”. A jak jest u Filipa Chajzera? [WIDEO]


Małgorzata Ohme, Filip Chajzer - Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer - Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme - Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme - Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme - Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme - Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×