ExclusiveMałgorzata Ohme przez karierę nie ma czasu dla dzieci: "To będzie dla nas trudny rok". A jak jest u Filipa Chajzera? [WIDEO]

Małgorzata Ohme przez karierę nie ma czasu dla dzieci: "To będzie dla nas trudny rok". A jak jest u Filipa Chajzera? [WIDEO]

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer
Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

29.08.2019 07:45

Od września jedną z głównych gwiazd TVN-u będzie Małgorzata Ohme. Słynna psycholog dziecięca została prowadzącą Dzień Dobry TVN, i w duecie z Filipem Chajzerem regularnie będzie gościć na antenie popularnej stacji. To jednak nie jedyny projekt, w jakim ją zobaczymy.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer o relacjach z dziećmi

Ohme niezmiennie pojawi się w Big Brotherze, będzie też prowadzić swoje stałe rubryki w portalu Onet. Nieźle jak na matkę dwójki dzieci. Gwiazda nie ukrywa, że natłok zajęć może osłabić jej kontakt z córkami, ale te, na szczęście, są przygotowane na taki bieg zdarzeń. O wszystkim Małgorzata opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Dla mnie osobiście to jest szczególnie trudne, bo mam kilka prac. Jeszcze oprócz TVN-u pracuję w Onecie i mam "Big Brothera", TVN i jeszcze dwoje dzieci. Natomiast wyszłam z takiego założenia, że szczęśliwa mama, to szczęśliwe dzieci. Wydaje mi się, że ta inwestycja w to, co robię i ta szansa, którą dostałam to muszę się "sfokusować" na tym, dlatego, że to dobre też będzie dla moich dzieci tak naprawdę. I moje dzieci o tym wiedzą, że to będzie dla nas trudny rok i że być może matkę zobaczą dopiero na wiosnę przyszłego roku. Ale na szczęście są nastolatkami.

Filip Chajzer, na ten sam temat, wypowiedział się w podobnym tonie, co jego telewizyjna "druga połówka". Uwielbiany przez widzów dziennikarz zdradził, że praca w dużej stacji wiąże się często z brakiem czasu dla bliskich. Na szczęście gwiazdor może liczyć na wsparcie swojej ukochanej, rodziców, siostry i swojego synka, któremu poświęca każdą wolną chwilę. Ostatnio nawet odkrył swój raj na ziemi:

Nie udaje się. Kropka. Zrobiłem sobie takie dwa tygodnie przy okazji dużej ilości spraw zawodowych w Trójmieście. W ogóle pokochałem Gdańsk w tym roku, ta miłość się budowała, budowała, aż w tym roku eksplodowała. Chciałbym tam mieć swoje drugie  miejsce na ziemi. W związku z tym tak mi się spiętrzyły rzeczy na wybrzeżu, że spędziliśmy ten czas i pracując i odpoczywając na plaży, tudzież na jachcie.

Z pewnością wraz ze startem jesiennej ramówki popularność Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera jeszcze bardziej wzrośnie. A to może oznaczać tylko jedno – kolejne propozycje zawodowe i kolejne dylematy związane z łączniem pracy z życiem prywatnym…

Cała rozmowa poniżej.

  • Córka Małgosi Ohme - Klara
  • Córka Małgosi Ohme - Klara
  • Filip Chajzer z synem Aleksandrem- Instagram
  • syn Filipa Chajzera,  Aleksander- Instagram
  • Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Edward Miszczak – jesienna ramówka TVN 2019
  • Filip Chajzer i Małgorzata Ohme - Instagram
  • Małgorzata Ohme i Filip Hajzer- Instagram
[1/7] Córka Małgosi Ohme - Klara
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także