Maja Hyży w pierwszym wywiadzie o trudnej relacji z byłym mężem. Postawiła Grzegorzowi konkretne warunki

Maja Hyży i Grzegorz Hyży

Maja Hyży i Grzegorz Hyży

Maja Hyży w nowym wywiadzie odniosła się do konfliktu z byłym mężem, Grzegorzem. Czy utrudnia mu kontakty z dziećmi? Czego się od niego domaga?

Jakiś czas temu Maja Hyży opublikowała na Instagramie wpis, w którym zarzucała byłemu mężowi, Grzegorzowi, że ten nie pozwala jej wieść spokojnego życia. Opowiedziała, że ma dość nękania i krytykowania, dlatego dzieli się swoją historią w social mediach:

Niestety jest jeden człowiek, który nie godzi się z moim szczęściem. Mimo, że wybrał swoją drogę i poszedł beze mnie, ma własną rodzinę, żyję na dużo wyższym poziomie niż ja, nie daję mi żyć od lat. Zatruwa moje życie i wszelkimi sposobami chce odebrać mi moje szczęście! Jestem nękana i prześladowana od lat, krytykowana i obwiniana o wszytko. Ciągle dostaje wykłady jak powinnam żyć, postępować i przede wszytkim, jaką jestem złą matką!

Piosenkarka nie musiała długo czekać na reakcję. Jej były mąż opublikował oświadczenie, w którym podkreślił, że dobro synów jest dla niego najważniejsze:

Ogrom hejtu i gróźb, jaki one wywołały, zmusza mnie do zajęcia stanowiska w tej sprawie. Bardzo łatwo jest kilkoma zdaniami zniszczyć komuś życie. To one sprawiły, że moja rodzina dostaje wulgarne wiadomości i odbiera pogróżki, które powodują, że osoby mi najbliższe czują się zaszczute i zagrożone. Nikt z moich bliskich nie zasługuje na medialny lincz

Maja Hyży kilka dni później nagrała wypowiedź na Instastory. Zdradziła, że historie innych Polek zainspirowały ją do tego, by zostawić przeszłość za sobą i mówić głośno o swoich doświadczeniach:

Ten problem jest cały czas i ja musiałam nauczyć się żyć z nim od kilku dobrych, dobrych lat, no ale już się wylało i ja już nie chcę być cicho, ja nie chcę milczeć, a tym bardziej teraz, kiedy wiem, że Wy też mnie potrzebujecie i okazuje się, że potrzebujemy siebie wzajemnie… (…) Chcę się właśnie cieszyć takimi rzeczami, które budują, a mniej tymi, które demotywują i po których czuje się jak 0.

Maja Hyży komentuje konflikt z Grzegorzem Hyżym

Maja znów wypowiedziała się na temat konfliktu ze swoim byłym mężem. W rozmowie z Party skomentowała relacje jej synów z ojcem. Wyznała, że nigdy nie utrudniała Grzegorzowi kontaktów z chłopcami. Wręcz przeciwnie, starała się wszystko dopasować tak, by ich relacje na tym nie ucierpiały:

Nigdy nie utrudniałam Grzegorzowi kontaktów z dziećmi. Przeciwnie, dopasowywałam się do terminów jego wyjazdów, koncertów i godziłam się na zmiany – komentuje piosenkarka.

Gwiazda powiedziała, że postawiła byłemu mężowi następujące warunki: chce podwyższenia alimentów i uregulowania spraw związanych z opieką nad dziećmi. Ujawniła też, czego domaga się jej były mąż:

Domaga się ustalenia opieki naprzemiennej nad synami.Na ten moment Grzegorz Hyży nie odniósł się do słów Mai.


Maja Hyży i Grzegorz Hyży

Maja Hyży i Grzegorz Hyży

Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży z dziećmi

Komentarze

  • Gość pisze:

    Ta Majka to głupia dziewucha tylko wstyd robi synom opamiętaj się kobieto .Prywatne sprawy zostaw w domu

  • Gość pisze:

    Majka weź wyluzuj, dama tak nie robi…

  • Gość pisze:

    Kobieto trochę szacunku do siebie boli Cię pewnie to, że nie możesz sprzedawać wizerunku synów bo masz zabronione. Gwiazda od siedmiu boleści. Nie lubię Grzegorza ale brawo dla niego.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×