Szukaj

Magdalena Stępień pochwaliła się dużym już brzuszkiem. Jakie to urocze. Poród zbliża się wielkimi krokami

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień pochwaliła się rosnącym brzuszkiem. Jej ciążowe krągłości są coraz większe. Zobaczcie, jakie to urocze.

Jakub Rzeźniczak i jego życie uczuciowe to scenariusz na opere mydlaną. Ma za sobą nieudane małżeństwo z modelką Edytą Zając oraz krótki romans, który zakończył się narodzinami córeczki Inez. Chociaż sportowiec nigdy nie zdradził tożsamości jej mamy i nie stworzył z nią stałego związku, to stara się czynnie uczestniczyć w życiu dziewczynki.

Ostatnio jednak wszystko wskazuje na to, że piłkarz postanowił się ustatkować. Od dłuższego czasu jest związany z modelką znaną z programu Top Model Magdą Stępień. Niedawno poinformowali, że spodziewają się dziecka. Nie brakowało gratulacji, ale pojawili się i tacy, którzy nie szczędzili piłkarzowi gorzkich słów.

Jemu nie wstyd się afiszować publicznie swoim szczęściem, po tym co zrobił Edycie? – napisał jeden z internutów na profilu Jastrząb Post.

Jakub Rzeźniczak postanowił odnieść się do tych słów:

Właśnie o to chodzi. Ludzie nie wiedzą jak jest, a w PL uwielbiają hejtować. Rozumiem, że ktoś napisze, że byłem taki i taki, bo sam o tym wiem, ale czas leci, człowiek się zmienia, dojrzewa, życie toczy się dalej. Poniosłem konsekwencje, ale jestem i chce być szczęśliwy.

Wszystko wskazuje na to, że Jakub w końcu znalazł swoją przystań i właśnie oczekuje kolejnego dziecka. Jego partnerka właśnie pochwaliła się sporym już brzuchem.

Magdalena Stępień pokazała wielki brzuszek

O związku Magdy i Jakuba zrobiło się głośno latem zeszłego roku, kiedy przechodzili poważny kryzys. Spędzili razem kwarantannę, ale ta próba okazała się zbyt trudna i postanowili się rozejść. Szybko jednak za sobą zatęsknili. Zrozumieli, że łączy ich coś wyjątkowego i nie potrafią bez siebie żyć.

Obecnie z niecierpliwością wyczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Stępień w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy planuje ślub z Jakubem Rzeźniczakiem:

Myślę, że oboje jesteśmy po przejściach. Nie warto się ze wszystkim śpieszyć, wszystko spokojnie, w swoim czasie. Na wszystko przyjdzie czas i pora. Najlepiej skupić się na tym, co jest tu i teraz.

Skupiona na dniu dzisiejszym, zaczęła już przygotowania na powitanie malucha. Na jej Instastory pojawił się krótki filmik ze sklepu z wózkami. Naszą uwagę przyciągnął jednak coraz większy brzuch partnerki Rzeźniczaka. Magda sfotografowała psiaka, który pilnuje torby Jakuba. Zdjęcie zrobiła z góry i już widać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Magda Stępień pokazała brzuch

Magda Stępień pokazała brzuch

Magda Stępień pokazała brzuch

Magda Stępień pokazała brzuch

Magdalena Stępień w ciąży

Magdalena Stępień w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×