Księgowa Lodzia z „Rancza” jest nie poznania! Starsza pani w garsonce to teraz kobieta petarda! Króciutkie włosy dodały jej charakteru

Magdalena Kuta – metamorfoza

Magdalena Kuta – metamorfoza

Fani serialu Ranczo będą zaskoczeni, gdy zobaczą, jak teraz wygląda Magdalena Kuta, czyli serialowa księgowa Lodzia. Zapomnijcie o sympatycznej starszej pani w garsonce. Teraz to kobieta petarda!

Ranczo to kultowy serial, który od samego początku stał się wielkim hitem Telewizji Polskiej. Przez ponad dekadę pojawiał się na antenie i przyciągał tłumy przed telewizory. Grający w nim aktorzy zyskali ogromną popularność i w mig stali się ulubieńcami fanów.

Do tego grona należy zdecydowanie Magdalena Kuta. W zabawnej produkcji TVP wcieliła się w sympatyczną księgową Leokadię Paciorek zwaną przez bohaterów serialu Lodzią. Zakochała się ona w Czerpachu, a nawet udało jej się nieco wpłynąć na jego podły charakter.

Magdalena to aktorka z ogromnym doświadczeniem, a zadebiutowała w zawodzie już w latach 80. Przed Ranczem zagrała między innymi w takich produkcjach jak: Seksmisja, Inferno, Samo życie, czy U fryzjera. Dopiero jednak hit TVP przyniósł się wielką rozpoznawalność. Teraz pojawiła się w nowym hicie Netflixa zupełnie odmieniona.

Lodzia z Rancza w hicie Netflixa. Jak wygląda po metamorfozie?

Magdalena Kuta jakiś czas temu dostała rolę w serialu Netflixa, który okazał się wielkim hitem. Gang Zielonej Rękawiczki to powieść o trzech sprytnych złodziejkach w słusznym wieku. Policja nieustannie depcze im piętach, jednak one znają różne sztuczki, które pozwalają uniknąć konsekwencji niezgodnych z prawem działań. Zuza, Kinga i Alicja przed wymiarem sprawiedliwości ukrywają się w zacisznym domu opieki, a podopiecznym placówki zafundowały drugą młodość.

Polski serial szybko stał się jednym z najchętniej oglądanych wśród rodaków na platformie Netflix. Magdalena Kuta, czy Lodzia z Rancza wciela się tutaj w postać Zuzy. Na pierwszy rzut oka nawet ciężko ją rozpoznać. Po długich rudych włosach nie ma nawet śladu. Do nowej produkcji ścięła włosy na krótko, a zamiast koloru pojawiła się siwa czupryna. Wszystko możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie, ale też w naszej galerii.

Trzeba przyznać, że bardzo się zmieniła od czasów Rancza.


Magdalena Kuta - Gang Zielonej Rękawiczki

Magdalena Kuta - Gang Zielonej Rękawiczki

Magdalena Kuta - Gang Zielonej Rękawiczki

Magdalena Kuta - Gang Zielonej Rękawiczki

Magdalena Kuta - Gang Zielonej Rękawiczki

Magdalena Kuta - Gang Zielonej Rękawiczki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×