Urodzinowa Magda Narożna zaszalała z fryzurą. Na zdjęciach z imprezy możemy podziwiać jej salon

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna świętuje 32. urodziny. Gwiazda Pięknych i Młodych opublikowała zdjęcie z przyjęcia, które wyprawiła w salonie. Nie brakowało pięknych dekoracji, nowej fryzury i ukochanego u boku. Tak się bawi królowa disco-polo.

Magda Narożna od zawsze była niezwykle odważna i otwarta. Gwiazda disco-polo jest świadoma wszystkich swoich atutów w kwestii wyglądu, dlatego też nie stroni od odważnych stylizacji, które uwydatniają jej wdzięki. Piosenkarka właśnie skończyła 32 lata i z tej okazji wyprawiła przyjęcie urodzinowe w domowym zaciszu.

Magda Narożna – zdjęcie z urodzin

Ze względu na epidemię koronawirusa i liczne obostrzenia wprowadzone przez rząd Magda mogła świętować urodziny jedynie w gronie domowników. Nie przeszkodziło to jej jednak, by wyprawić imprezę z balonami i wszystkimi innymi dodatkami przypominającymi o szczególnym dniu w jej życiu. Gwiazda udostępniła zdjęcie, na którym możemy podziwiać, jak wystylizowała salon.

Na podłodze stanęły balony między innymi w kształcie cyfr 3 i 2, nawiązujących do jej wieku. Z kolei na szafce pod telewizorem można dostrzec stertę talerzy i przekąsek, co pozwala przypuszczać, że na przyjęciu Narożnej pojawiło się co najmniej kilka osób. Najważniejszym gościem był jednak jej narzeczony Krzysztof Byniak. Widać, że Madzia jest bardzo szczęśliwa, a do tego w nawet najmniejszym stopniu nie zamierza ukrywać swojego związku.

Szczególny dzień wymagał szczególnej oprawy nie tylko w pomieszczeniu. Magda pochwaliła się urodzinową, elegancką kreacją i nową fryzurą. Na jej głowie pojawiła się burza loków, które podkreśliły jej urodę.

Dziękuje Wam za to że jesteście ze mną :))) to już 32 lata, a może to początek – napisała solenizantka.

Pod zdjęciem w mgnieniu oka pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie tylko składali aktorce urodzinowe życzenia, ale też licznie zachwalali jej kobiece wdzięki. Obserwatorzy są pod ogromnym wrażeniem fotografii. Wielu ma nadzieję, że już wkrótce zobaczy swoją ulubienicę z welonem i w białej sukni. Ona sama też nie ukrywa, że marzy się jej ślub z mężczyzną, z którym związana jest od kilku miesięcy. Ich relacja kwitnie.

My też życzymy Madzi sto lat i samych przebojów na miarę hitu Ona jest taka cudowna.


Magda Narożna i Krzysztof Byniak

Magda Narożna i Krzysztof Byniak

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×