Szukaj

Magda Mołek opowiedziała o minusach macierzyństwa: „Czasem chce mi się płakać ze zmęczenia” [WIDEO]

Magda Mołek o macierzyństwie

Magda Mołek o macierzyństwie

Magda Mołek, chociaż z reguły nie komentuje spraw prywatnych, tym razem postanowiła zrobić wyjątek. W Dzień Dobry TVN wypowiedziała się na temat macierzyństwa. Padły mocne słowa.

Magda Mołek to jedna z popularniejszych dziennikarek Dzień Dobry TVNKiedy schodzi z planu zdjęciowego, wraca do domu gdzie czeka na nią dwójka dzieci. Najmłodsze przyszło na świat w zeszłym roku, a więc w momencie, kiedy Mołek była już po czterdziestce.

O kulisach późnego macierzyństwa Magda porozmawiała z Mateuszem Hładkim. Dziennikarka przyznała, że urodzenie kolejnego dziecka bardzo ją odmłodziło i spowodowało, że mniej spraw jest w stanie wyprowadzić ją z równowagi:

To mi dało dużo pewności, że ja sobie poradzę, bo muszę. Nie masz wyjścia. To jest bilet w jedną stronę. Ale przede wszystkim bardzo mnie odmłodziło. Wróciłam do tego, co robiłam te siedem lat temu z zupełnie innym nastawieniem i to jest wspaniałe.

Chociaż niektóre matki promują macierzyństwo jako okres, w którym można połączyć wychowanie dziecka z przyjemnościami, Magda Mołek zgodzić się z tym nie może:

Przyznaję, że bycie mamą jest szalenie trudne. Ja kompletnie nie wierzę w tę wersję macierzyństwa glamour. Że wszystko jest piękne, że masz czas zrobić paznokcie, że jesteś w stanie codziennie zrobić trening. Mnie to nie wychodzi.

Dodaje, że także jej zdarzają się chwile słabości:

Czasem chce mi się płakać ze zmęczenia.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Magda Mołek w swoje urodziny zmyła makijaż i pokazała wszystkie zmarszczki! Czy wygląda na swój wiek?

Zobacz:  Mołek na Wielkanoc zmieniła fryzurę. Już nie ma modnego boba!

Zobacz: Piękna Magda Mołek jednym starym zdjęciem wprawiła wszystkich fanów w osłupienie! Gwiazda szykuje się do spektakularnej metamorfozy!


Magda Mołek bez makijażu w dniu 43 urodzin

Magda Mołek bez makijażu w dniu 43 urodzin

Magda Mołek z nową fryzurą z okazji Wielkanocy

Magda Mołek z nową fryzurą z okazji Wielkanocy

Magda Mołek odmieniona w Top Model na wiosnę

Magda Mołek odmieniona w Top Model na wiosnę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×