Wielki dramat Magdy Mołek! Dziennikarka poinformowała o swojej poważnej chorobie! Wszystko przez weekendowe wydanie DDTVN!

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek pojawiła się ostatnio w weekendowym wydaniu Dzień Dobry TVN poważnie przeziębiona. Niestety nie był to dobry pomysł. Dziennikarka poinformowała swoich fanów o nieszczęśliwym powikłaniu choroby.

Magda Mołek od czasu swojego drugiego porodu doskonale godzi pracę zawodową z życiem prywatnym. Dziennikarka z impetem wróciła na antenę Dzień Dobry TVN, jak również prowadzi swój autorski cykl wywiadów W roli głównej w TVN Style. Oprócz pracy w telewizji Magda bardzo często pojawia się na prestiżowych galach oraz festiwalach, które w niezastąpiony sposób doskonale prowadzi. Magda bez wątpienia uchodzi za ulubioną prowadzącą Dzień Dobry TVN, to dla niej widzowie wstają o 8 rano w weekend.

Magda współprowadzi poranny program z Marcinem Mellerem, taki skład powitał zatem widzów porannego show w ubiegły weekend. Już na początku programu widzowie zauważyli, że Magda Mołek jest ostro przeziębiona. Mimo choroby dziennikarka pojawiła się jednak w studiu, gdzie dzielnie przez sobotę i niedzielę umilała swoim fanom wiosenny poranek. Niestety okazało się, że to nie był dobry pomysł. Desperacja Magdy tym razem miała zły koniec.

Prezenterka właśnie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest poważnie chora:

 I tak się to kończy. Gdy pracujesz poważnie przeziębiona, kończysz z zapaleniem ucha. Potrzebne wsparcie natury – napisała Magda.

Magda do swojego wpisu dołączyła zdjęcie na którym widać zestaw leków, za pomocą których gwiazda walczy z chorobą. Jest także pozytywny aspekt wpisu Mołek, która na kolejnym zdjęciu zaprezentowała śliczny bukiet kwiatów:

Peonie, kocham w ramach terapii, patrzę na nie non stop – napisała.

Miejmy nadzieję, że leki oraz śliczne kwiatki postawią Magdę na nogi.

Życzymy zdrowia.

Magda Mołek w swoje urodziny zmyła makijaż i pokazała wszystkie zmarszczki! Czy wygląda na swój wiek?

 

Magda Mołek opowiedziała o minusach macierzyństwa: “Czasem chce mi się płakać ze zmęczenia” [WIDEO]

Magda Mołek ma troje dzieci! Gwiazda wyznała swoją słodką tajemnicę!


Magda Mołek ma zapalenie ucha

Magda Mołek ma zapalenie ucha

Magda Mołek ma zapalenie ucha

Magda Mołek ma zapalenie ucha

Magda Mołek ma zapalenie ucha

Magda Mołek ma zapalenie ucha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×