Magda Gessler pokazała się bez makijażu. Zdjęcie nieumalowanej gwiazdy podbija Instagram

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler bez makijażu pokazuje się niezwykle rzadko. Tym razem zrobiła wyjątek i zaprezentowała swoje naturalne oblicze, czym zachwyciła internautów. Gwiazda wygląda bardzo dobrze.

Magda Gessler dołączyła do grona osób, które promują akcję #zostańwdomu. Swoje ogromne zasięgi wykorzystuje aktualnie przede wszystkim do promowania odpowiedzialnego podejścia do życia w czasach pandemii. Na Instagramie możemy też podglądać, jak wygląda codzienność jednej z najbardziej charyzmatycznych postaci telewizyjnych. Wśród publikowanych przez nią zdjęć znajdziemy prawdziwe perełki.

Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler tegoroczną Wielkanoc spędziła sama, bez bliskich. Z mężem i dziećmi połączyła się przez komunikator internetowy. W domowym zaciszu gwiazda znalazła czas na regenerację sił przed kolejnym intensywnym sezonem. Restauratorka spełnia się jako gwiazda telewizyjnych hitów i bizneswoman. Od 10 lat prowadzi Kuchenne rewolucje, zatem chwilowa przerwa od pracy dobrze jej zrobi.

Magda w trakcie przymusowego urlopu pozwala odpocząć także swojej skórze. Dotychczas gwiazda na co dzień nosiła mocny, telewizyjny makijaż. Okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie. Jej naturalna cera wygląda bardzo dobrze. Na twarzy na próżno doszukiwać się wyrazistych zmarszczek, przebarwień czy innych niedoskonałości.

Gwiazda jest wielką estetką i zawsze w najmniejszych szczegółach dba o swój wizerunek. Tym razem postanowiła pokazać się fanom z nieco innej, codziennej strony. Obserwatorzy nie szczędzą jej komplementów.

Chwilowa rezygnacja z zawodowych obowiązków dobrze wpłynęła również na milusińskich gwiazdy. Na dodanym ostatnio zdjęciu Magda odpoczywa razem ze swoim 19-letnim kotem, który znajduje u jej boku schronienie. W ostatnim czasie Gessler ma okazję wynagrodzić swojemu pupilowi stracony czas.


Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler - jak wygląda bez makijażu?

Magda Gessler - jak wygląda bez makijażu?

Magda Gessler bez makijażu idzie na randkę

Magda Gessler bez makijażu idzie na randkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×