Szukaj

Maciej Musiał z nową partnerką na dworcu PKP zapomnieli o całym świecie. Gorące sceny na oczach paparazzi

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Maciej Musiał jest znowu zakochany. Paparazzi sfotografowali aktora podczas namiętnych pocałunków z tajemniczą brunetką. Para została przyłapana na dworcu PKP.

Maciej Musiał, pomimo młodego wieku, jest aktorem ze sporym doświadczeniem. Pierwsze kroki w zawodzie stawiał w 2008 roku, gdy pojawił się w produkcjach takich jak m.in. Ojciec Mateusz oraz Hotel pod żyrafąW 2011 roku dołączył do obsady Rodzinka.pl, co przyniosło mu sporą popularność. Serial towarzyszył widzom niemal przez dekadę. Na początku zeszłego roku TVP podjęła decyzję o jego zakończeniu.

Musiał nie narzeka jednak na brak zawodowych wyzwań. Jest pomysłodawcą i jednym z producentów serialu 1983, w którym wcielił się w główną rolę. Zagrał również w dwóch odcinkach Wiedźmina, którego można oglądać na platformie Netflix.

Maciej Musiał z nową partnerką na dworcu PKP. Ile namiętności!

Chociaż Maciej chętnie informuje fanów o zawodowych projektach, na temat życia prywatnego stara się nie wypowiadać. Zdarza się jednak, że odsłania przed internautami wybrane fragmenty codzienności. Tak jak jakiś czas temu, gdy poinformował, że poleciał do Nowego Jorku. Po czasie ujawniono, że wizyta miała charakter prywatny. Jeden z tygodników donosił, że „spotkał się tam z pewną Amerykanką, z którą od dawna utrzymuje kontakt„.

Gdy sam zainteresowany milczy na ten temat, kolorową prasę obiegły kolejne zdjęcia. Tym razem Maciej Musiał został przyłapany przez paparazzi na dworcu w Warszawie, gdzie odprowadzał prawdziwą piękność. Jak podaje Twoje imperium, aktor i jego towarzyszka nie szczędzili sobie czułości:

Nie musi się martwić, że miłość pozostanie nieodwzajemniona, bo jego towarzyszka także wyglądała na wielce nim zainteresowaną. Świadczą o tym namiętne uściski i gorące pocałunki, którymi obsypywała go dziewczyna — czytamy w tygodniku.

Magazyn uważa także, że „czasy, w których aktor mówił, że w miłości jest wolnym strzelcem, dobiegły końca”. Czyżby tajemnicza partnerka była jego nową ukochaną? Chociaż kolorowa prasa snuje spekulacje, Maciej Musiał się nie wypowiada. Pomimo że dwa dni temu dodał nowy post w social mediach, na próżno szukać informacji na temat jego rzekomej nowej miłości.

Myślicie, że lada moment się ujawnią?


Maciej Musiał przyłapany na czułościach

Maciej Musiał przyłapany na czułościach

Maciej Musiał trafił na okładkę gazety

Maciej Musiał trafił na okładkę gazety

Maciej Musiał w Nowym Jorku

Maciej Musiał w Nowym Jorku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×