Szukaj

W życiu Macieja Musiała pojawiła się kolejna piękna kobieta. Na spotkanie z nią poleciał aż do USA

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Maciej Musiał ma nową partnerkę? Aktor poleciał do Stanów Zjednoczonych na randkę z tajemniczą Amerykanką. O szczegółach donosi Świat&Ludzie.

Maciej Musiał od ponad dziesięciu lat jest związany z aktorstwem. Pierwsze kroki w zawodzie stawiał w 2008 roku, gdy pojawił się w serialach Ojciec Mateusz Hotel pod żyrafą. W 2011 roku dołączył do obsady Rodzinka.pl. W kolejnych latach występował w produkcjach takich jak m.in. Krew z krwi oraz Czas honoru. 

Aktor jest także pomysłodawcą i jednym z producentów serialu 1983, w którym wcielił się w główną rolę. Zagrał również w dwóch odcinkach Wiedźmina, którego można oglądać na platformie Netflix.

Maciej Musiał poleciał do Nowego Jorku. Czy z kimś się spotyka?

Chociaż Musiał chętnie wypowiada się na tematy związane z życiem zawodowym, oszczędnie komentuje sprawy prywatne. Zdarza się jednak, że na chwilę wpuszcza internautów do swojego codziennego świata. Tak jak niedawno, gdy na Instagramie podzielił się z nimi zdjęciami zrobionymi w Nowym Jorku, a konkretnej na Manhattanie, skąd przesłał pozdrowienia.

Fotografia wywołała żywiołowe reakcje wśród komentujących, którzy komplementowali ujęcie, życząc Musiałowi miłego odpoczynku:

  • Ale fajnie! Mieszkałam tam chwile wiele lat temu. Świetne zdjęcie.
  • Młody Bóg. Baw się dobrze.
  • Maciej Musiał przyjemnego odpoczynku. Uśmiech widać po mamusi.

Chociaż część internautów zakładała, że wyjazd Maćka wiązał się z jego służbowymi zobowiązaniami, menadżer aktora informuje, że miał on wyłącznie prywatny charakter:

To był typowo prywatny wyjazd — potwierdził menadżer aktora w rozmowie ze Świat&Ludzie.

Świat&Ludzie podaje, że aktor w Stanach Zjednoczonych mógł liczyć na towarzystwo serdecznych przyjaciół. Podobno wśród nich jest też pewna Amerykanka, z którą Maciej Musiał od dawna utrzymuje kontakt. Gazeta sugeruje, że gwiazdor poleciał za ocean z myślą o randce:

Zachwycił się pewną piękną Amerykanką, która mieszka w Nowym Jorku. Cały czas utrzymują kontakt. Ale więcej Maciej nie mówi — zdradza osoba z otoczenia aktora.

Na ten moment Maciej nie pokazał swojej rzekomej towarzyszki i nie odniósł się to spekulacji tygodnika.

Zobacz też: Co się stało? Zdjęcie Musiała zaniepokoiło fanów. Pokazał się w nie najlepszej formie


Maciej Musiał w Nowym Jorku

Maciej Musiał w Nowym Jorku

Maciej Musiał w Nowym Jorku

Maciej Musiał w Nowym Jorku

Maciej Musiał w spocie frekwencyjnym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×