Maciej Musiał znalazł miłość na planie „The Voice”! Jego związek z Miss Polski to już przeszłość. Teraz spotyka się z inną pięknością

Maciej Musiał rozstał się z dziewczyną

Maciej Musiał rozstał się z dziewczyną

Maciej Musiał jest znów do wzięcia. Aktor i Olga Buława rozstali się. Chociaż jeszcze do niedawna byli uznawani za jedną z gorętszych par, teraz to już przeszłość. Co się stało i kim zainteresował się aktor?

Maciej Musiał, to jeden z popularniejszych polskich aktorów, który w mediach z reguły nie komentuje życia prywatnego, a zwłaszcza w sfery uczuć. Chociaż co jakiś czas łączony jest z różnymi partnerkami, nie potwierdził żadnej z relacji. Zamiast aktora chętnie robią to tabloidy.

Zobacz: Maciej Musiał i Olga Buława razem na ślubie przyjaciół! Mamy pierwsze zdjęcia pary. To musi być miłość!

Maciej Musiał i Olga Buława rozstali się. Co się stało?

Niedawno Super Express donosił, że mężczyzna spotyka się z Olgą Buławą, Miss Polski 2018. Dowodem miał być fakt, że para pojawiła się na ślubie wspólnych znajomych. Będąc w zaufanym towarzystwie, nie krępowali się, by okazywać sobie uczucia:

Celebryci, wpatrzeni w siebie, uśmiechnięci i nieustannie wymieniający czułe gesty, cały czas trzymali się za ręce, gdy podążali do kościoła NMP Matki Miłosierdzia na warszawskich Stegnach. Widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie i mają się ku sobie – informował tabloid.

Zobacz: Maciej Musiał rozkochał w sobie piękną miss! Oto jego nowa dziewczyna! Jest idealna

Maciej Musiał i Olga Buława czy są razem?

Maciej Musiał i Olga Buława czy są razem?

Chociaż wiele osób spodziewało się happy endu, wygląda, że nie tym razem. Jak informuje WP, aktor znów jest singlem. Relacja z Olgą była tylko krótkotrwała:

Trudno nazwać relację z Olgą związkiem. To był raczej przelotny romans, a Maciek znowu szuka dziewczyny – donosi źródło Wirtualnej Polski.

Podobno Musiał ma już nowy obiekt zainteresowania. Miał zwrócić uwagę na Alicję Szemplińską, jedną z uczestniczek The Voice of PolandNie wiadomo jednak, czy zauroczyła go swoją urodą, czy tylko kibicuje jej podczas dalszej rywalizacji w programie.

View this post on Instagram

spontaneous

A post shared by ALICJA SZEMPLIŃSKA (@aliciaszemplinska) on

Zobacz: Maciej Musiał wśród światowych gwiazd bryluje na pokazie mody… na środku pola! Polskie blogerki pękną z zazdrości!

[wp_quiz id=”452″]


Maciej Musiał i Olga Buława na ślubie przyjaciół

Maciej Musiał i Olga Buława na ślubie przyjaciół

Maciej Musiał i Olga Buława czy są razem?

Maciej Musiał i Olga Buława czy są razem?

Maciej Musiał i Olga Buława na ślubie

Maciej Musiał i Olga Buława na ślubie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×