Lewandowscy do Dubaju zabrali córki. Laura rośnie jak na drożdżach, a Klara nie boi się ekstremalnych sportów. Piękna rodzina!

Lewandowscy

Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy odpoczywają z córkami w Dubaju. Jakimi zdjęciami podzielili się z fanami na Instagramie?

Anna i Robert Lewandowscy z córkami wypoczywają w Dubaju. Nie znaleźli się tam przypadkiem – polecieli na galę Globe Soccer Awards 2021. Oboje zachwycili stylizacjami, a nasz najlepszy piłkarz odebrał aż dwie nagrody – pierwszą z nich było wyróżnienie za gola roku, którego strzelił podczas meczu Ligi Mistrzów z Dynamem Kijów. Kapitan polskiej reprezentacji zachwycił wówczas wszystkich bramką zdobytą przewrotką. Został także wybrany piłkarzem roku w głosowaniu na TikToku. Przypomnijmy, że po raz kolejny pojawił się uroczystości, z której w zeszłym roku wyjechał z tytułem najlepszego piłkarza roku.

Po zobowiązaniach związanych z galą przyszedł jednak czas na odpoczynek. Zarówno Ania, jak i Robert pochwalili się zdjęciami z Laurą, swoją młodszą córką. Zobaczcie, jak urosła.

Anna i Robert Lewandowscy z córkami w Dubaju

Okres świąteczny sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i rodziną. Anna Lewandowska była jedną z pierwszych popularnych osób, które pokazały wystrój domu, a także pochwaliła się w sieci zdjęciami z przyjęcia. Z Robertem i córkami rozkoszowali się pełną ciepła atmosferą wśród życzliwych sobie ludzi. Nie brakowało choinek i innych dekoracji. Małżonkowie zabrali także starszą córkę do Opery Narodowej. Dziadek do Orzechów i Król Myszy, był idealnym dopełnieniem atmosfery. Potem na profilach małżonków nie zabrakło zdjęć ze wspólnego, rodzinnego świętowania, a Ania wrzuciła mnóstwo zdjęć z Wigilii na swój Instagram.

Krótko po świętach Lewandowscy spakowali się i polecieli do Dubaju. Okazuje się, że małżonkom towarzyszy nie tylko siostra piłkarza, Milena, ale też ich córki Klara i Laura.

Oboje podzielili się na swoich profilach fotkami z młodszą pociechą. Anna zapozowała na tle miasta. Tuli do siebie córeczkę i daje jej buziaka.

Robert z kolei przyznał, że najlepsze czilowanie, to w towarzystwie jego ukochanego Słoneczka.

Nie zabrakło także ujęć z Klarą. Okazuje się, że starsza córka pary nie boi się ekstremalnych sportów i ma fotki z rodzicami na skuterze wodny. Pod postami małżonków zaroiło się od wpisów zachwyconych kadrami internautów. Lewandowscy po raz kolejny udowodnili, że ich prawdziwa siła, to rodzina.


Anna Lewandowska z córką w Dubaju

Anna Lewandowska z córką w Dubaju

Robert Lewandowski z córką w Dubaju

Robert Lewandowski z córką w Dubaju

Anna Lewandowska z córką w Dubaju

Anna Lewandowska z córką w Dubaju

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×