Nie tylko Ania błyszczała na gali w Dubaju. Siostra Roberta Lewandowskiego stylizacją rzuciła na kolana. „Wymiatasz Milena”

Milena Lewandowska

Milena Lewandowska

Robert Lewandowski do Dubaju zabrał nie tylko żonę, ale też swoją siostrę Milenę. Lewandowska pochwaliła się relacją z wizyty w Dubaju. Jak wyglądała?

Robert Lewandowski wczorajszego wieczoru razem z żoną pojawił się w Dubaju. Brał udział w gali Globe Soccer Awards. W zeszłym roku z wielkiej gali wyjechał z nagrodą dla najlepszego piłkarza roku. Nie można się dziwić, ponieważ ma on na koncie naprawdę kilka świetnych sezonów, gdzie niezmiennie trzymał wysoką formę i pobijał kolejne rekordy bramek. Na swoje sukcesy pracował od najmłodszych lat.

Minionego wieczoru na czerwonym dywanie pojawił się u boku swojej żony. Ania zawsze towarzyszy mężowi podczas ważnych wydarzeń i błyszczy w blasku fleszy. Tak też było w Dubaju, gdzie zaprezentowała się w oszałamiającej kreacji. Żona Lewgo, podczas gdy jej mąż odebrał aż dwie nagrody: za Bramkę Roku i dla Piłkarza Roku w głosowaniu kibiców na Tik Toku, zadała szyku w różowej sukni Dolce&Gabbana wartej niemal 30 tys. złotych. Równie elegancko zaprezentował się także Robert w idealnie skrojonym garniturze.

Milena Lewandowska na gali Globe Soccer Awards

Robertowi Lewandowskiemu podczas takich wydarzeń towarzyszy nie tylko żona. Zazwyczaj podczas odbierania kolejnych wyróżnień towarzyszą mu także inni członkowie rodziny, czyli ukochana mama i siostra Milena. Tym razem to druga z wymienionych poleciała prosto do Dubaju, by cieszyć się jego sukcesem. W sieci oczywiście udostępniła relację z tego wyjątkowego wieczoru.

Milena Lewandowska również zadbała o to, by towarzysząc bratu zaprezentować się jak najlepiej. Miała na sobie biały oversizowy garnitur, wysokie szpilki, pod spodem jedynie czarny top. Włosy gładko zaczesała na boki, a internauci nie poskąpili jej komplementów.

Odwiedzając Dubai – napisała.

Trzeba przyznać, że wyglądała zachwycająco i podobnie jak Ania skupiała na sobie spojrzenia. Chętnie też pozowała do kolejnych zdjęć. Jej obserwatorzy nie mieli wątpliwości, że błyszczała niczym prawdziwa gwiazda.

 • Pięknie.
 • Znowu wyglądasz, jak mln baksów.
 • Wymiatasz Milena.
 • Pięknie wyglądałaś.

Jak wam się podoba Milena Lewandowska w tej stylizacji?


Milena Lewandowska na gali Globe Soccer Awards 2021 w Dubaju

Milena Lewandowska na gali Globe Soccer Awards 2021 w Dubaju

Milena Lewandowska na gali Globe Soccer Awards 2021 w Dubaju

Milena Lewandowska na gali Globe Soccer Awards 2021 w Dubaju

Milena Lewandowska i Anna Lewandowska na gali Globe Soccer Awards Dubaj 2021

Milena Lewandowska i Anna Lewandowska na gali Globe Soccer Awards Dubaj 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jeszcze jedna lewandowska !!!! Ile mozna i tylko dlatego ze nazwisko to tez juz niby kto ? Wypad do niemiec i tam karierowac a nam dajcie juz spokoj

 • Gość pisze:

  Ani jedna ani druga nie wygląda ładnie a. Nietrafione stylizacje. Niestety. Bądźmy obiektywni i nie bądźmy ślepi. Nie chwalmy na siłę tego czego się nie da.

 • Gość pisze:

  Za duży garnitur. Okropnosc. A kolor sukni Ani też nie trafiony i ciągle te koronki. Nic ciekawego

 • Gość pisze:

  To niesprawiedliwe – siostrę chwalą a lewej się czepiają, że źle wyglądała, bądźmy szczerzy – jeżeli siostra wygląda oszałamiająco to Ania również.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×