Lara Gessler z dużym brzuszkiem promuje swoją książkę. Na imprezie pojawiła się jeszcze jedna ciężarna gwiazda

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler pomimo zaawansowanej ciąży nawet nie chwile nie zwalnia tempa. Młoda restauratorka właśnie promuje swoją najnowszą książkę. Na imprezie pojawiła się w kreacji podkreślającej jej krągłości. 

Lara Gessler spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Córka Magdy o ciąży poinformowała wiosną, dodając na Instagramie zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Wpis młodej restauratorki spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i wieloma gratulacjami. Wśród nich znalazło się także kilka słów od przyszłej babci. Od tamtej pory 31-latka regularnie publikuje zdjęcia swojego stale powiększających się krągłości. Właścicielka słynnej warszawskiej cukierni jest już na ostatniej prostej, by powitać na świecie nowego członka rodziny.

Lara Gessler na początku zeszłego roku rozwiodła się z pierwszym mężem. Kilka miesięcy po rozstaniu związała się z cenionym prawnikiem Piotrem Szelągiem. To on jest ojcem jej dziecka. Widać, że zakochani są bardzo szczęśliwi, o czym może świadczyć fakt, że wbrew wcześniejszym zapewnieniem poważnie myślą o ślubie. Kilka dni temu córka Magdy Gessler poinformowała bowiem, że jest zaręczona. Ciąża jest dla Laury niezwykle szczęśliwym, ale także aktywnym czasem. Młoda restauratorka cały czas pokazuje się w  social mediach, niedawno świętowała otwarcie swojej pracowni kulinarnej w Warszawie, a teraz przyszła pora na promocję jej książki.

Promocja książki Lary Gessler

Przyszła mama przez całą ciążę nie ma zamiaru zwalniać tempa. Córka kulinarnej ikony właśnie wydała swoją kolejną książkę Orzechy i pestki. Dzisiaj odbyła się oficjalna impreza promocyjna, na której pojawili się nie tylko najbliżsi Lary, ale także sporo gwiazd znanych z show-biznesu. Na zdjęciach z wydarzenia możemy zobaczyć między innymi jej narzeczonego Piotra Szeląga, Mateusza Gesslera, oraz Jakoba Kosela z narzeczoną.

Lara pojawiła się na imprezie i mimo zaawansowanej ciąży tryskała energię. Swoje krągłości podkreśliła długą błękitną sukienką. Trzeba przyznać, że błogosławiony stan zdecydowanie jej służy, bo przyszła mama wygląda zjawiskowo.

Przypomnijmy, że zaledwie dwa dni temu model znany z programu Top Model i jego partnerka znana w sieci jako ciocia Liestyle już niedługo również zostaną rodzicami. Przyszły tata pochwalił się już zdjęciem z USG, a Agnieszka Wilczewska zapozowała dumnie prezentując ciążowe krągłości.


Lara Gessler i Piotr Szeląg, promocja nowej książki Lary Gessler

Lara Gessler i Piotr Szeląg, promocja nowej książki Lary Gessler

Lara Gessler, Jakob Kosel, Agnieszka Wilczewska, promocja nowej książki Lary Gessler

Lara Gessler, Jakob Kosel, Agnieszka Wilczewska, promocja nowej książki Lary Gessler

Lara Gessler i Mateusz Gessler Promocja książki Lary Gessler

Lara Gessler i Mateusz Gessler Promocja książki Lary Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×