Gwiazdy na imprezie u ciężarnej Lary Gessler: Marta Wierzbicka, Zofia Ślotała, Robert Kupisz

Gwiazdy na otwarciu Pracowni Kulinarnej Lary Gessler

Gwiazdy na otwarciu Pracowni Kulinarnej Lary Gessler

Lara Gessler stworzyła Pracownię kulinarną, która ma szansę stać się kolejnym ulubionym miejscem Polaków na kulinarnej mapie Warszawy. Na uroczystym otwarciu nie zabrakło gwiazd.

Lara Gessler lada dzień po raz pierwszy zostanie mamą. Informacją o ciąży podzieliła się z internautami w połowie marca. Od tego czasu regularnie prezentuje na zdjęciach swoje coraz większe ciążowe krągłości.

Córka Magdy Gessler po czasie kwarantanny spędzonej na wsi, wróciła do Warszawy, gdzie rozkręca swój kolejny biznes. Tym razem Lara stworzyła własną Pracownię kulinarną, która jest miejscem spotkań pasjonatów gotowania i jedzenia. Młoda bizneswoman doskonale wie, co powinno znaleźć się w idealnej kuchni i jak stworzyć dania dopasowane do okazji. Teraz swoją wiedzą postanowiła podzielić się z innymi.

Gwiazdy na otwarciu Pracowni kulinarnej Lary Gessler

Na wydarzeniu Lara zaprezentowała się w pięknej, białej kreacji, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Gessler dumnie eksponowała swoje krągłości, przykładając do nich dłoń. Już teraz widać jej silną więź z dzieckiem, które według nieoficjalnych informacji przyjdzie na świat wczesną jesienią.

Gwiazda do zdjęć pozowała w towarzystwie przystojnego partnera, Piotra Szeląga, oraz zaproszonych gości. Wśród znanych osób, które uczestniczyły w wydarzeniu byli m.in. pięknie opalona Marta Wierzbicka, ubrany na sportowo Robert Kupisz i stylistka Zofia Ślotała.

O szczegółach swojego nowego projektu Lara opowiedziała naszej reporterce:

Zaczynamy od przestrzeni, która jest przestrzenią jadalno- konferencyjną. Tutaj będzie miejsce aby zrobić sobie press day, czy śniadanie. Po przyrządzonym razem posiłku możemy usiąść i wspólnie zjeść. Potem mamy przestrzeń kuchenną, która jest podzielona na trzy duże wyspy. Spokojnie zmieści się w niej 60 osób. Wszystko jest mobilne, więc możemy to przestawiać. Jest tu dużo przestrzeni, która jest łatwa do adaptacji. Każdy może ją sobie zaadaptować tak, jak chce i wykorzystać pod siebie, Zrobić z niej totalnie coś innego.- powiedziała nam Lara, oprowadzając po swojej nowej przestrzeni.

O jakim miejscu marzyła Lara Gessler?

Chciałam, żeby było tutaj jasno, żeby to miejsce tętniło swoim rytmem i życiem. Żeby zawsze było tutaj dużo ziół, owoców i z takiego poziomu zaczynamy. Mam nadzieję, że będzie to miłe miejsce dla dzieciaków i będą się tutaj świetnie czuły. Dzieci będą też miały specjalne podesty, aby mogły stać na równi z rodzicami czy z prowadzącymi zajęcia. Aby wszystko było jak najwygodniejsze i najbezpieczniejsze dla dzieci.

Jak to miejsce podoba się gwiazdom?

Takie idee, takie przestrzenie są bardzo bliskie mojemu sercu. Już sama Lara jest bardzo bliska mojemu sercu i widać, że tutaj jest jej duch. Jest miło, przyjemnie, Sama idea, że chodzi o to, aby nauczać dzieci gotowania i że to ma być przestrzeń, z której każdy może korzystać- absolutnie jestem na tak– powiedziała w rozmowie z naszą reporterką Marta Wierzbicka.

Zosia Ślotała dodała:

Ta pracownia świetnie odzwierciedla jaka jest Lara. Estetycznie wszystko jest przepięknie zaprojektowane, to jest taka esencja jedzenie i tego, że Lara ma niesamowitą przyjemność z jedzenia. To jest takie miejsce, gdzie ludzie mają się uczyć gotować, mają się spotykać. Ja zresztą sama planuję tutaj coś małego zrobić.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w galerii.


Lara Gessler w ciąży na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler w ciąży na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler w ciąży na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler w ciąży na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler i Piotr Szeląg na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler i Piotr Szeląg na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×