Szukaj

Lara Gessler zaręczyła się! Pokazała pierścionek z dużym kamieniem. Jest przepiękny, tak samo jak komentarz Magdy

Magda Gessler o zaręczynach Lary

Magda Gessler o zaręczynach Lary

Lara Gessler jest zaręczona. Młoda restauratorka właśnie pochwaliła się w sieci ogromnym pierścionkiem, który podarował jej ukochany. 

Lara Gessler spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Córka Magdy o ciąży poinformowała wiosną, dodając na Instagramie zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Wpis młodej restauratorki spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i wieloma gratulacjami. Wśród nich znalazło się także kilka słów od przyszłej babci. Od tamtej pory 31-latka regularnie publikuje zdjęcia swojego stale rosnącego brzuszka. Właścicielka słynnej warszawskiej cukierni jest już na ostatniej prostej, by powitać na świecie nowego członka rodziny.

Lara Gessler na początku zeszłego roku rozwiodła się z pierwszym mężem. Kilka miesięcy po rozstaniu związała się z cenionym prawnikiem Piotrem Szelągiem. To on jest ojcem jej dziecka. Widać, że zakochani są bardzo szczęśliwi, jednak jakiś czas temu nie śpieszno im było do ślubu. Mężczyzna zdradził w jednym z wywiadów, że jest raczej zwolennikiem „rzymskich małżeństw”. Co to znaczy? Rzymianie pozostawali w otwartych związkach, nazywając siebie mężem i żoną. Ważniejsze było dla nich uczucie i przywiązanie niż formalności.

Nie oceniam czy to dobrze, czy niedobrze, że ludzie biorą śluby. Skoro tak się dzieje, to oznacza, że jest na to miejsce w naszym teraźniejszym świecie. Ale w pracy prawnika i na własnej skórze miałem okazję wyspecjalizować się w temacie ślubów – powiedział w rozmowie z Twoim imperium.

Jego relacja z Larą ma zupełnie inny wymiar:

Nasza relacja, oprócz wymiaru fizycznego, ma przede wszystkim charakter metafizyczny – zapewnił.

Tak było jeszcze do niedawna. Okazuje się, że dzisiaj wszystko się zmieniło.

Lara Gessler i Piotr Szeląg zaręczyli się. Zdjęcie pierścionka

Chociaż dwójce zakochanych jeszcze kilka miesięcy temu daleko było przed ołtarz, to jednak siła ich uczucia jest większa niż to, co sobie założyli. Właśnie Lara pochwaliła się w social mediach pierścionkiem zaręczynowym.

Najszczęście @piotr.szelag #najszczęście #miłość – napisała Lara pod zdjęciem z ukochanym.

Lara wtulona w swego ukochanego oznajmiła światu, że jest szczęśliwa. Na jej palcu lśni cudowny symbol miłości – złoty z czerwonym kamieniem. Fani i przyjaciele ślą jej gratulacje. Nie zabrakło też kilku serdecznych słów od jej mamy. Magda Gessler udostępniła fotografię córki, którą opatrzyła pięknym komentarzem. Widać, że rozpiera ją duma.

Lara, z całej duszy, życzę wspaniałych dni, które trzeba celebrować. Moja córka <3 – napisała gwiazda.

Zakochanym bardzo gratulujemy!


Lara Gessler i Piotr Szeląg są zaręczeni

Lara Gessler i Piotr Szeląg są zaręczeni

Lara Gessler i Piotr Szeląg są zaręczeni

Lara Gessler i Piotr Szeląg są zaręczeni

Lara Gessler i Piotr Szeląg na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler i Piotr Szeląg na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×