Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5?

Powstanie

Powstanie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 6

Ola Szwed wygrała Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5

Znamy zwycięzcę Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5! To Ola Szwed okazała się bezkonkurencyjna. Aktorka wygrała Złotą Twarz i 100 000 złotych na cele charytatywne. W ostatecznym starciu Szwed pokonała Kasię Pakosińską, Jerzego Grzechnika i Dariusza Kordka.

Ola Szwed w finale TTBZ5 ujęła jurorów występem w roli Bernarda Ładysza – śpiewaka operowego o charakterystycznym niskim głosie. Publiczności i jury zaprezentowała Arię Skołuby ze „Strasznego dworu” pt. „Ten zegar stary”.

To, co wzięłaś sobie na barki, jest bardzo trudne. Pięknie wypełniasz to zadanie. Jesteś dla mnie największym zaskoczeniem tej edycji. To, co zrobiłaś, przeniosło mnie w świat równoległy. Wiem, że przede mną nie stoi pan Bernard Ładysz, a mimo to jestem z nim, wzruszam się tym, że jest tutaj z nami, słucham tego wspaniałego głosu, który idealnie oddałaś… Jestem wzruszony tym, co zrobiłaś… – komentował występ Bartek Kasprzykowski.

Drugie miejsce w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5 zajął Dariusz Kordek, trzecie Jerzy Grzechnik, a czwarte Katarzyna Pakosińska. Co ciekawe, Ola Szwed w całym show nie wygrała ani jednego odcinka! Pomimo braku dotychczasowego triumfu, najważniejsze nagrody zgarnęła w wielkim finale. To trochę jak Michał Szpak na Eurowizji 2016, który mimo przedostatniego miejsca u jury dostał aż 3. u widzów.

Zobacz: Szok! Michał Szpak w TOP3 Eurowizji 2016!

Aleksandra Szwed jako Dawid Podsiadło, 2. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5

Ola Szwed wygrała Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×