William na wideo z księżniczką Charlotte. Książę wygłosił mowę, ale to jego córeczka skradła show. Jaka ona jest urocza!

Książę William i Charlotte

Książę William i Charlotte

Księżniczka Charlotte wystąpiła na wideo ze swoim tatą księciem Williamem. Oczy wszystkich skierowane na siedmiolatkę. Urocza dziewczynka skradła show.

Książę William jest drugi w kolejce do brytyjskiego tronu. Do swojej roli przygotowywany jest już od najmłodszych lat. Bardzo poważnie traktuje swoją przyszłą rolę i z zaangażowaniem oddaje się obowiązkom monarchii. Podobnie jest także z jego żoną Kate. Ponad dziesięć lat temu dołączyła do rodziny królewskiej i urokiem osobistym zdobyła sympatię fanów monarchii.

Grafik Cambridge’ów jest bardzo napięty i niemal codziennie realizują zadania powierzone im przez koronę. Nie przeszkodziło im to w założeniu szczęśliwej rodziny. Małżonkowie doczekali się trojga dzieci. Najstarszy z ich synów to George, później na świat przyszła Charlotte, a najmłodszy z jest Louis. Maluchy coraz częściej towarzyszą rodzicom w ich obowiązkach. Właśnie z tatą pokazała się Charlotte i skradła show. Wideo z ich udziałem podbija sieć.

Księżniczka Charlotte kradnie show podczas przemówienia Williama

Córka brytyjskiej pary książęcej – księżna Charlotte 2 maja tego roku obchodziła swoje siódme urodziny. Mała księżniczka została wówczas zasypana życzeniami urodzinowymi przez fanów rodziny królewskiej z całego świata. Z tej okazji na oficjalnym profilu Pałacu Kensington opublikowano także sesję zdjęciową córki Williama i Kate, wykonaną przez samą księżna, która od lat pasjonuje się fotografią i to właśnie kadry jej autorstwa pojawiają się w sieci z okazji urodzin jej najbliższych.

Tym razem Charlotte wystąpiła na wideo razem ze swoim tatą, księciem Williamem, który nagrał filmik, żeby wesprzeć żeńską drużynę futbolową Lionesses. Na koniec nagrania odezwała się także dziewczynka. Słodkim głosikiem życzyła paniom zwycięstwa.

Nie da się ukryć, że Charlotte jest urocza. Wiadomo także, że ma charakterek, który pokazuje od maleńkości. Wystarczy przypomnieć słynne już wytykanie języka do fotoreporterów, czy strofowanie młodszego brata, Louisa podczas Platynowego Jubileuszu Elżbiety II.


Książę William i księżniczka Charlotte

Książę William i księżniczka Charlotte

Książę William i księżniczka Charlotte

Książę William i księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Komentarze

 • Gość Ważka pisze:

  Śliczna dziewczynka, duma rodziców i monarchii. Teraz problem jak dobrze wychować dziecko, które żyje w innym, specyficznym świecie i jest od urodzenia w centrum uwagi mediów.

  • Gość pisze:

   Problem jest głębszy, dzieci niemedialne próbują być medialne. A to takie poniżenie siebie samego że gorzej się nie da. Prywatność i własna osobowość to to luksus. Wspaniałe życie bez fb Instagrama i tictoka. Mojej mordki nikt nie komentuje 😁😁😁

 • Gość pisze:

  Urocze, bardzo miłe dziecko.

 • Gość pisze:

  Dzieci, to jedyne co przyciąga uwagę do tej bezużytecznej, leniwej i nudnej pary, która mimo tego chce być najważniejszą na każdym wydarzeniu. Kate potrafi robić swoje szoł nawet na ostatnim Jubbly krolowej, czy na pogrzebie Filipa.
  Biedne te dzieci, bo póki nie dorosną i się nie postawią, to będą robily za zakładników i reklamówkę rodziców.

  • Gość pisze:

   Och, jaka ty jesteś denna, nudna i bezużyteczna. Kipisz jadem z wiadomych powodów. Niby jesteś wolną istotą, a wybierasz marne, pełne nienawiści i jadu, nieudane życie.

  • Gość pisze:

   @31 lipca 2022 o 19:18
   Tona belkotu i żadnego sensu.
   Wykorzystywanie dzieci głównie przez Kate, ale również przez Williama są oczywiste, widoczne, dla nich bardzo męczące i krytykowane przez światowe media. Luis, któremu odwaliło z wielogodzinnego zmęczenia i narażenia na zbyt wiele bodźców. Jerzy, któremu kompleksiara Kejti zgotowała gotowanie się w garniturze i koszuli z długim rękawem przy ponad 35 stopniowym upale, a którzy zgodnie oboje skargi syna, że jest mu gorąco, olali.
   Nic tylko brać przykład… 🙁

  • Gość pisze:

   Odchrzań się beczko z jadem ,tępa dzida jesteś

  • Gość pisze:

   Szurnieta fanka powycieranej meg już tu przylazla.
   Bezużyteczna i leniwa to jest twoja idolka, a Kate będąc księżna ma swoje obowiązki i przywileje .

 • Gość pisze:

  Śliczna dziewczynka

 • Gość pisze:

  K&W mają bardzo udane dzieci. A Charlotte jest absolutnie wyjątkowa.
  Szkoda, że Diana nie może ich poznać, oszalalaby na punkcie całej trójki

 • Gość Goga pisze:

  Śliczna dziewczynka. Będzie ikona stylu jak mama Kate.

 • Gość pisze:

  Sierotka Marysia …

 • Gość pisze:

  Super fajny dzieciak.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×