Brytyjskie media żyją gestem Kate i Williama. Publicznie zrobili coś, co nie przystoi rodzinie królewskiej. „Widzieliście to spojrzenie?”

Książę William, księżna Kate

Książę William, księżna Kate

Książę William i księżna Kate wybrali się na świąteczny koncert kolęd. Kamery uchwyciły ich w bardzo intymnej sytuacji, co nie umknęło uwadze internautów. Po raz kolejny pokazali, w jakiej kondycji jest ich związek.

Książę William i księżna Kate zaczęli spotykać się w 2002 roku. Oboje byli studentami i nie w głowach było im snucie ślubnych planów. Na początku tylko się przyjaźnili, jednak z czasem ich uczucie przerodziło się w coś większego. Z biegiem czasu zostali parą i gdy wybranka następcy tronu zaczęła snuć ślubne plany, on podjął decyzję o ich rozstaniu. Musiało upłynąć trochę czasu, by zrozumiał, że porzucił kobietę swojego życia. W tym samym czasie Kate robiła wszystko by go odzyskać i jak widać, jej starania nie poszły na marne. Książęca para nie tylko stanęła na ślubnym kobiercu, ale i doczekała się trojga dzieci: księcia George’a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa.

Księżna nie tylko jest oparciem dla swojego męża, ale i regularnie towarzyszy mu podczas wszystkich publicznych wystąpień. Doskonale wywiązuje się z powierzonych jej funkcji, dzięki czemu w krótkim czasie stała się ulubienicą Brytyjczyków. Ci z uwagą przyglądają się jej relacji z Williamem i bacznie notują każde ich zachowanie, które nie zawsze jest zgodne z królewskim protokołem.

Księżna Kate i książę William złamali królewski protokół podczas koncertu kolęd

Rodzina królewska musi przestrzegać wielu zasad, które są określone w protokole. Między innymi nie mogą pozwolić sobie na publiczne okazywanie uczuć, w tym na pocałunki i czułe gesty. Kate i Williamowi zdarza się jednak czasami delikatnie naginać tę zasadę. Tak było np. w momencie, gdy zaprezentowali światu tegoroczną kartkę świąteczną. Ekspertka od etykiety niemalże niezwłocznie zauważyła, że dłonie pary zawędrowały na udo współmałżonka.

Bardzo zaciekawiła mnie ta – jest niezwykła. Dlaczego? Bo Kate i William się dotykają i to dość „intymnie” (jak na ich standardy) – napisała.

Tym razem Cambridge’owie również pozwolili sobie na odrobinę czułości. Wspólnie wybrali się na koncert, podczas którego słuchali świątecznych piosenek. Gdy na scenie występowała Ellie Goulding kamery zarejestrowały, jak Kate i William wysłali sobie pełne czułości spojrzenie. Brytyjczycy od razu to odnotowali i przyznali, że w ich ocenie wyglądało to, jak flirt, tym bardziej że żona następcy brytyjskiego tronu się zawstydziła.

A jak było w rzeczywistości? Przekonajcie się o tym sami, oglądając poniższy materiał wideo.

Uwagę wszystkich przyciągnęła czerwona kreacja Kate. Księżna na koncert kolęd w opactwie Westminsterskim włożyła długi płaszcz z delikatnie rozkloszowanym dołem, który połączyła ze szpilkami w tym samym kolorze. Stylizacja prezentowała się bardzo elegancko, a kokarda zdobiąca dekolt już z daleka przyciągała wzrok zgromadzonych.

Księżna Kate i książę William stanowią doskonały przykład na to, że nawet małżeństwa z wieloletnim stażem nadal mogą ze sobą flirtować.


Książe William i księżna Kate

Książe William i księżna Kate

Książę William

Książę William

Księżna Kate

Księżna Kate

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×