Książę William i księżna Kate opublikowali nową kartkę świąteczną. Zapozowali z dziećmi do wyjątkowego portretu

książę William i księżna Kate

książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate pochwalili się w sieci rodzinnym portretem, który znajdzie się na bożonarodzeniowej pocztówce. Na fotografii nie poskąpili sobie czułości, ale to i tak ich dzieci są gwiazdami tego zdjęcia. 

Książę William i księżna Kate wzbudzają ogromną sympatię Brytyjczyków. Wnuk królowej Elżbiety II jest po swoim ojcu kolejną osobą w kolejności do objęcia tronu. Wielu poddanych jednak wolałaby, aby to on przejął koronę bezpośrednio po swojej babci. Jego żona również z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki względem monarchii. Małżonkowie wspaniale też ułożyli życie prywatne. Wspólnie opiekują się trojgiem pociech: Georgem, Charlotte i Louisem. Maluchy są naprawdę rozkoszne i za każdym razem, gdy pokazuję się u boku swoich rodziców wzbudzają prawdziwą euforię wśród fanów royalsów.

Kate i William są niezwykle łaskawi i często zabierają swoje pociechy na oficjalne spotkania, a także publikują ich aktualne zdjęcia w sieci. Właśnie na ich profilu społecznościowym pojawił się kolejny piękny rodzinny kadr.

Książę William i księżna Kate pokazali bożonarodzeniową kartkę

Rodzina królewska powoli przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia, które zbliżają się wielkimi krokami. Na zamku Windsor, gdzie obecnie przebywa Królowa Elżbieta II, stanęła już imponujących rozmiarów choinka. Żywy świerk ma kilka metrów wysokości i zajmuje mnóstwo miejsca. Zawisła na nim niezliczona ilość kolorowych bombek i światełek. Do jej przystrojenia wykorzystane zostały drabiny.

Tradycją w brytyjskiej rodzinie królewskiej jest nie tylko pięknie przystrojona choinka, ale także tworzenie własnych kartek świątecznych. Już od niepamiętnych lat przedstawiciele rodu Windsorów pozują z najbliższymi do portretów, a najpiękniejsze zdjęcie z rodzinnej sesji trafia na bożonarodzeniową pocztówkę, którą rozsyłają później z życzeniami. Swoją kartką w sieci pochwalili się już Kate i William z dziećmi. Zdjęcie wykonane zostało dużo wcześniej. Prawdopodobnie podczas rodzinnych wakacji.

Cieszymy się, że możemy podzielić się nowym portretem rodzinnym, który znalazł się na tegorocznej kartce bożonarodzeniowej.

Uśmiechnięci rodzice nie poskąpili sobie czułości, kładąc sobie ręce wzajemnie na kolanach. Widać, że cała familia doskonale bawiła się podczas pozowania do zdjęcia. Na twarzach wszystkich gości bowiem szeroki uśmiech. Jak Wam się podoba karta świąteczna Kate, Williama i ich dzieci? W galerii przypominamy ich kartki z poprzednich lat.


książę William i księżna Kate - kartka na Boże Narodzenie 2021

książę William i księżna Kate - kartka na Boże Narodzenie 2021

Książę Wiliam, księżna Kate z dziećmi w 2020 r.

Książę Wiliam, księżna Kate z dziećmi w 2020 r.

Świąteczna kartka Cambridge'ów

Świąteczna kartka Cambridge'ów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×