Świąteczna kartka Kate i Williama. Ekspertka od etykiety zwróciła uwagę na detal, który mogliście przeoczyć. „Zaskoczenie”

książę William i księżna Kate

książę William i księżna Kate

W piątkowe popołudnie media obiegła wieść, że książę William wraz z żoną upublicznił tegoroczną kartkę świąteczną. Ekspertka od etykiety zwróciła uwagę na drobny szczegół, który wiele osób z pewnością przeoczyło. O czym mowa?

Książę Williamksiężna Kate od lat wzbudzają ogromne zainteresowanie Brytyjczyków. Z pewnością może mieć na to wpływ fakt, że wnuk królowej Elżbiety II, jest drugą osobą w kolejności do objęcia tronu. Dla wielu poddanych jest on jednak faworytem i w ich ocenie, to właśnie on powinien przejąć władzę po monarchini. Ogromną sympatią cieszy się także jego żona, która z zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki.

Para wiedzie również udane życie prywatne. Doczekali się trojga dzieci: George’a. Charlotte Louisa. Maluchy rzadko pojawiają się na wydarzeniach z udziałem członków rodziny królewskiej, jednak gdy już to robią, kradną całą uwagę zgromadzonych.

Zdjęcia pociech Cambridge’ów regularnie pojawiają się na oficjalnym profilu ich rodziców na Instagramie. W piątkowe popołudnie Kate i William upublicznili tegoroczną kartkę świąteczną, która wywołała niemałe zamieszanie w sieci.

Ekspertka od etyki oceniła tegoroczną kartkę świąteczną Kate i Williama

Rodzina królewska rozpoczęła przygotowania do świąt już pod koniec listopada. Wówczas to na zamku Windsor ustawiona została olbrzymich rozmiarów choinka, na której zawieszono niezliczoną ilość kolorowych bombek.

Poszczególni członkowie rodziny również przystąpili do kultywowania pozostałych świątecznych tradycji. Przedstawiciele rodu Windsorów co roku w grudniu pozują z najbliższymi do porterów, które następnie można zobaczyć na bożonarodzeniowych pocztówkach. W piątkowe popołudnie Kate i William pochwalili się swoją kartką. Zaprezentowane na niej ujęcie najprawdopodobniej wykonano podczas rodzinnych wakacji.

Cieszymy się, że możemy podzielić się nowym portretem rodzinnym, który znalazł się na tegorocznej kartce bożonarodzeniowej – czytamy na oficjalnym profilu Cambridge’ów na Instagramie.

Piękna rodzinna fotografia została pozytywnie odebrana przez Brytyjczyków oraz fanów rodziny królewskiej, ale i przy tym stała się tematem do wielu rozmów. Internauci postanowili zapytać Aleksandrę Pakułę, co sądzi o tegorocznych kartkach Windsorów. Wszystko wskazuje na to, że pytanie to zostało zadane nieprzypadkowo.

Co myśli Pani o tegorocznych kartkach świątecznych rodziny królewskiej?

Ekspertka niezwłocznie pospieszyła z odpowiedzią. Jej uwagę od razu przykuł jeden szczegół widoczny na kartce zaprezentowanej przez Kate i Williama.

Bardzo zaciekawiła mnie ta – jest niezwykła. Dlaczego? Bo Kate i William się dotykają i to dość „intymnie” (jak na ich standardy).

Aleksandra w dalszej części wypowiedzi podkreśliła, że członkowie rodziny królewskiej zazwyczaj nie obnoszą się ze swoimi uczuciami, natomiast na przedstawionym zdjęciu możemy zauważyć, że oboje trzymają dłonie na udzie współmałżonka.

Królewskie pary dość rzadko okazują sobie publicznie uczucia, więc ta kartka – zaskoczenie. Podoba mi się.

Kadr z wyjaśnieniem ekspertki znajdziecie w naszej galerii. Zwróciliście wcześniej uwagę na ten szczegół?


książę William i księżna Kate - kartka na Boże Narodzenie 2021

książę William i księżna Kate - kartka na Boże Narodzenie 2021

Książę Wiliam, księżna Kate z dziećmi w 2020 r.

Książę Wiliam, księżna Kate z dziećmi w 2020 r.

Książę Wiliam, księżna Kate z dziećmi w 2016 r.

Książę Wiliam, księżna Kate z dziećmi w 2016 r.

Komentarze

 • gość swiateczny pisze:

  William w tych krótkich spodenkach trochę nie pasuje jak na kartkę świąteczna…

 • Gość pisze:

  Niezle musi bolec Kate twarz od tego nieustającego sztucznego uśmiechu. Choć raz mogłaby nie pokazywać całego zestawu zębów.

 • Gość pisze:

  Pomijajac juz fakt, ze Kate probuje „przykryc” swoje publiczne, zenujace zachowanie, kiedy kolejny raz nie potrafila publicznie ukryc, ze dotyk meza – co prawda glownie pod publiczke i na wzor Harrego, ale jednak – jest dla niej tak odstreczajacy, ze mocno wzdryga sie przed nim nawet przed kamerami i media maja bekę z tego, jak Kate w gwaltowny sposob unika kontaktu fizycznego z WWilliamem.
  Teraz nagle trzymaja sie za kolana, ale robia tow tak nienaturalny i sztuczny sposob, ze wyglada to i groteskowo, i żałośnie.

 • Gość pisze:

  Kartka bożonarodzeniowa a przyszły król jak na Lato w spodenkach

 • Gość pisze:

  A co w tym niezwykłego? Etykieta etykietą, ale przecież nie postawią ściany między sobą. Dla mnie to mega pozytywne zdjęcie 🙂

 • Elka pisze:

  Co tu pisać Fajna para niech im się szczęści

 • GośElka65ć pisze:

  Ci tu pisać fajna para niech im się szczęści

 • Gość pisze:

  Pic na wodę, fotomontaż

 • Gość pisze:

  Super w końcu będzie normalniej

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×