Nagranie z Harrym przebranym za Spider-Mana trafiło do sieci. Książę zaszalał i gdyby nie wideo, ciężko byłoby w to uwierzyć

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry zrobił niespodziankę ponad setce małych dzieci, które straciły rodzica w służbie brytyjskiej armii. Przebrany za Spider-Mana złożył im życzenia świąteczne i wyjaśnił, na czym polega żałoba.

Już na początku stycznia w krajach anglojęzycznych oraz dwa miesiące później w Polsce pojawi się długo wyczekiwana autobiografia księcia Harry’ego Spare. Według jej autora publikacja ma być prawdziwą i dokładną relacją z jego życia. Według doniesień prasy Pałac drży przed wyznaniami młodszego syna króla Karola III.

Tymczasem Harry niczym niezrażony realizuje swoje projekty. Właśnie zaskoczył kolejnym posunięciem.

Książę Harry w przebraniu składa życzenia dzieciom

Książę Harry nagrał wiadomość dla organizacji charytatywnej Scotty’s Little Soldiers. Wideo zostało odtworzone dzieciom, które doświadczyły śmierci rodzica w służbie brytyjskiej armii. Nagranie, które obiegło sieć, przedstawia zamaskowanego księcia w stroju człowieka pająka, który nie zdradza, kim jest, aż do samego końca.

Hej, mali żołnierze Scotty’ego. Witamy na świątecznym przyjęciu – rozpoczął.

Następnie dał słuchaczom wyzwanie, aby uratowali Boże Narodzenie poprzez pokonanie złoczyńców, którzy ukradli prezenty Świętego Mikołaja. Mali widzowie ukończyli wyzwanie podczas imprezy tematycznej Heroes and Villains.

Mam nadzieję, że trochę odpoczęliście przed dzisiejszym wyzwaniem. Słyszałem od Sharky’ego i George’a, że jest pięciu złoczyńców, których musicie powstrzymać przed zrujnowaniem Bożego Narodzenia. Więc użyjcie swojej pracy zespołowej, mózgu, siły i pokonajcie ich. Znajdźcie ich i nie pozwólcie im zrujnować Bożego Narodzenia – mówił książę Harry.

Potem próbował wyjaśnić dzieciom, czym jest żałoba i zapewnił ich, że mogą się dobrze bawić bez poczucia winy.

Jednocześnie, Boże Narodzenie jest czasem, kiedy będziemy tęsknić za naszymi bliskimi naprawdę, naprawdę mocno. I to jest w porządku. Możliwe, że będziecie się czuć winni za to, że się dobrze bawicie bez waszych rodziców, ale jestem tutaj, aby zapewnić was, że nasi rodzice zawsze chcą, abyśmy się dobrze bawili. Więc nie czujcie się winni. Wolno ci dobrze się bawić, zwłaszcza ze społecznością Scotty’s Little Soldiers. Więc wyjdź tam i baw się.

W końcu książę ściągnął maskę i ujawnił tożsamość.

Wesołych Świąt – z uśmiechem na twarzy powiedział książę Harry.

Nagranie poniżej.

@jenshwa

Maybe I’m jaded, but I’m confused why he’s revealing himself as Spiderman. #princeharry #meghanmarkle #princeharryandmeghan #spiderman #christmas

♬ original sound – Jen

Co sądzicie o tej inicjatywie?


Książę Harry w przebraniu Spider-Mana

Książę Harry w przebraniu Spider-Mana

książę William i książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

książę William i książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II

Komentarze

  • Gość pisze:

    Dajcie spokój. Przecież on tutaj mówi o Dżordżu i Szarlot. To jakieś prehistoryczne nagranie!

  • Gość pisze:

    4 grudnia 2022 o 14:34
    O, proszę, odezwała się największa szmata forum! 🙂 Wypad do bachorów i garów. I nie ubliżaj lepszym od siebie,tępa dzido. 🙂 🙂 🙂 Bo ktoś cię w końcu dojedzie. Zbanowali cię, zocha, na plotku. Ale nie przyznasz się do tego, tchórzliwy prymitywie. Jeszcze raz – spadaj, bo bachory kwiczą. 🙂

    • Gośćw pisze:

      O jednak jesteś dobrze wytresowana suko, umiesz aportowac 🙂
      Ale jesteś też głupia więc nie umiesz w drzewko :)))
      Lepszym od siebie? O lepszą od ciebie wycieraczke wycieram nogi. Takich jak ty nie da się obrazić, patusko. Zawsze bedzie tak, że zasługujesz na gorsze epitety.
      Szmata to cie wylegla i nauczyła fachu.
      Ja mam dzieci, bachory to ma meg, kwicza bo wyglądaja jak świniki :))) i ty byś miała, patusko, bo nic innego nie dasz rady wydalić , więc daruj to sobie , twój miot nikomu nie jest potrzebny.
      Sama spadaj, wyszoruj pyskiem chodniki, w końcu moje dzieci mogą tamtędy przechodzić. Raz w życiu do czegoś się przydasz, plugawa szmato :)))
      Jeszcze raz : aport :)))
      W końcu nic więcej nie potrafisz.

  • Gość pisze:

    Do 4 grudnia 2022 o 11:23
    O chamstwie i głupocie twoich wpisów wypowiada się wiele osób. A najważniejsze, że każdy ma prawo to robić, nie licząc się z tobą, ponieważ jesteś absolutnie niepotrzebna, zbędna, takie zero. :)Mamusia do ciebie woła :”Aport” czy facet (jeśli jakiś cię zechciał)? 🙂 🙂 🙂

    • Gość pisze:

      Nie osób, tylko scier, to po pierwsze.
      Absolutnie zbędna i niepotrzebna to może być taka patuska jak ty, a nie ja.
      Pewnie jesteś jak twoja idolka znienawidzona nawet przez własną rodzinę.
      Nie, aport wola się do suk, a one reagują, dokladnie tak jak ty to zrobilas. I zrobisz po raz kolejny, bo jesteś dobrze wytresowana:)))
      Aport 🙂

  • Gość pisze:

    11:23
    O proszę sofia_87 w akcji!!! Pogonili ją z Plotka, jadą na e-matce. To teraz tutaj się produkuje. I nie udawaj, że to nie ty. Twój chamski styl wypowiedzi jest rozpoznawalny. Jak można do kogokolwiek tak napisać?- „A teraz bądź grzeczna suka i posłuchaj sie pani; Aport :)))” Gdzie jest moderator, że pozwala na takie wpisy?!

    • Gość pisze:

      O proszę kolejna z bujną fantazja.
      Nic mi nie wiadomo o sofii.
      Ale suka, to suka i jak widać powyżej udowodniła, że nią jest i umie aportowac.
      W czym jest to więc problem.
      Pokaż teraz, że też znasz komendy.
      Aport :))))

  • Gość pisze:

    Jak cel szczytny to powygłupiać też się można! Gdybyś mogła podesłać jakieś kinki na temat tych jachtów i Markle, byłoby miło. Bo jak na razie to o tym bąknął kiedyś tam Jeremy Clarkson. Taka dziennikarska kanalia, która kiedyś powiedziała, że strajkujący powinni zostać poddani egzekucji na oczach ich rodzin. To jedna z jego obrzydliwych wypowiedzi. Rozumiem, że mentalnie jest ci bliski. 🙂 A co do mojego IQ – nie martw się. W porównaniu z tobą to Himalaje. Biorąc pod uwagę język, którym się posługujesz, obraziłabym ameby, porównując cię do nich. 🙂 I nie odpisuj, bo niczego mądrego nie masz do powiedzenia. 🙂

    • Gość pisze:

      Tak, jeśli ktoś jest debilem i klaunem to na szczytny cel potrafi się tylko powyglupiac.
      Twoja inteligencja to dno dna, nikt inny nie byłby fanem rudego i jachtowki. Rozumiem, że mentalnie jest ci bliski rudy, zazdrosny debil i jego wywloka , która przez pół życia szukała sponsora, a jej jedynym sukcesem jest złapanie księcia obdarzonego jedna komórka mózgowa.
      Będę odpisywać kiedy będę chciała, a ty karynko z patologii jestes ostatnia osobą , która może się wypowiedzieć o mądrości moich wpisów. A teraz bądź grzeczna suka i posłuchaj sie pani; Aport :)))

  • Gość pisze:

    Powinni go usunąć z tej inicjatywy! Na głowie by stanął, żeby przeszkodzić swojemu bratu w jego przedsięwzięciu. A podobno tak mu zależy na środowisku… On po prostu wykorzystuje te dzieci. Tak samo jest z weteranami i z tak samo było z babcią, której nie odwiedził w ostatnich dniach, chociaż był w UK. Zrobił z siebie pajacującego, zazdrosnego, zgorzkniałego idiotę!

  • Gość pisze:

    Co za debil.
    Jego starszy brat spotyka się z gwiazdami i wielkimi tego świata, patronuje ochronie środowiska, a rudy pajacuje.

    • Gość pisze:

      Żeby krytykować taką piękna inicjatywę dla dzieci, które na wojnie straciły rodzicówni, i które były tak zachwycone filmikiem, że aż kwiczały z radości, to trzeba być wyjątkowym imbecylem z IQ ameba.
      A co do wielkich tego świata, to niby z kim się spotkał?
      Bo chyba nie chodzi ci o zdjęcie, które Biden pozwolił sobie zrobić z Williamem na jakimś parkingu, gdzie Willuś pognał licząc na więcej, ale się przeliczył. A może chodzi ci o Karolinę Kennedy, czy przedstawiciela Białego Domu od spraw klimatu, niestety obydwoje odwołali swoją obecność na imprezie, za to odbyli uroczysta kolacje z wielkimi tego świata, na którą Williama nie zaproszono.
      Za to Biden i jego małżonka i Obama byli aktywnymi uczestnikami na Invictus Games Harrego. Zona Bidena była obecną podczas całych igrzyska, a Biden i Obama dojechali na cały dzień, włączyli się w imprezę, obserwowali mecze razem z Harrym z trybun, angażowali się w relacje z uczestnikami, podobnie jak zrobił to król Holandii.
      Tylko ze Harry nie opowiadal o sobie przed Invictus Games, ani o tym kto ważny przyjedzie, tylko promował i promuje uczestników, pokazuje filmy z nimi, promuje imprezę. William i Kate wykorzystują imprezę do promocji własnej. Nie było żadnej, ŻADNEJ informacji o laureatach, ich programach, o imprezie, za to mieliśmy multum info o tym, z kim to ważnym spotka się Willam i jaki kolor kiecki ma Kate. Miedzy braćmi jest przepaść w działaniu tak wielka, że nawet jakby William uruchomił wszystkie macki, to nic mu to nie da.

    • Gość pisze:

      Masz świętą rację. Z jednym z wielkich tego świata, czyli Joe Bidenem spotkał się… na parkingu:) 🙂 🙂 SPOTKANIE NA SZCZYCIE jak się patrzy! 🙂 🙂 🙂 Od tego klęczenia przed Kate i Willem dostaniesz odcisków na kolanach.

    • Gość pisze:

      Imbecylem z IQ ameby to trzeba być żeby robić z siebie pajaca albo ożenić się z jachtowka jak Harry.
      Ewentualnie jak ty, karynko, tracić czas na wielbienie dwojga debili jednego rudego i drugiej zezowatej.
      Wizyta księcia i księżnej Walii w USA była sukcesem, ale rudy, wywloka i ich fani nie mogą tego znieść :)))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×