Szukaj

Odkryto tajne konto księcia Harry’ego na Facebooku, a tam zdjęcia byłej. Oj, Meghan nie będzie zadowolona!

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry miał tajne konto na Facebooku. Właśnie zostało odkryte. Czyżby szykowała się kolejna afera w rodzinie królewskiej? Meghan może nie być zadowolona.

Odkryto tajne konto księcia Harry’ego na Facebooku ze zdjęciami jego byłej dziewczyny Chelsy Davy. To niecodzienne wydarzenie, bo członkowie rodziny królewskiej kont prywatnych nie posiadają, a tym bardziej ukrytych. To kolejny dowód, że syn księżnej Diany lubi chodzić własnymi ścieżkami.

Książę Harry miał tajne konto na Facebooku

Większość starszych członków rodziny królewskiej nie ma kont w mediach społecznościowych, które nie są częściowo obsługiwane przez pomocników i urzędników. Istnieją jednak doniesienia, że książę Harry miał tajne konto na Facebooku, o którym nawet jego najbliżsi pracownicy nigdy nie wiedzieli.

35-letni książę Harry, który obecnie jest żonaty z Meghan Markle, używał pseudonimu Spike Wells na ukrytym koncie. Miał tam ponad 400 przyjaciół, z wieloma powiązaniami z najbogatszymi społecznościami w Wielkiej Brytanii. Pseudonim Harry’ego pochodzi od jego przyjaciół i rodziny i jest związany z jego kolczastą fryzurą.

Konto, które było aktywne przez cztery lata, zawierało kilka jego zdjęć z byłą dziewczyną Chelsy Davy.

Zainteresowania, jakie Spike wymieniał na profilu to przede wszystkim różne sporty. Jest też informacja, że pochodzi z Maun w Botswanie – miasteczka, które książę Harry odwiedził z Chelsy w 2007 roku.

Maun jest także miejscem, w którym Harry i Meghan udali się na swoją pierwszą romantyczną przerwę. Jeśli żona księcia jest wśród osób, które nic nie wiedziały o tym koncie, to może nie być zadowolona, kiedy dowie się o jego istnieniu.

Zobacz także: American dream Meghan i Harry’ego przerodził się w koszmar. Para zgłosiła sprawę na policję


Książę Harry ma nową fryzurę

Książę Harry ma nową fryzurę

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×