Krzysztof Rutkowski przyjął trzecią dawkę szczepionki. Na tę okazję wystylizował się w najlepsze rzeczy — Versace, LV, DSQ2…

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski przyjął trzecią dawkę szczepionki na COVID-19. My przyglądamy się jego stylizacji. Potrafi wyróżnić się z tłumu. Zobaczcie zdjęcie.

Krzysztof Rutkowski to jeden z najbardziej znanych polskich detektywów. Wielokrotnie udawało mu się rozwikłać bardzo trudne sprawy, dzięki temu zaczęła współpracować z nim nawet policja. Szybko wkroczył on także do świata show-biznesu i stał się jednym z najpopularniejszych celebrytów. Chętnie wpuszcza on kamery i dziennikarzy do swojego życia.

Od kilku lat jest szczęśliwym mężem Mai, z którą doczekał się syna Krzysztofa juniora. Wspólnie wychowują także starszą córkę kobiety z poprzedniego związku. Niedawno chłopiec świętował swoje ósme urodziny, a jego rodzice urządzili tego dnia imprezę z rozmachem. Nie zabrakło motywu z ulubionym bohaterem, niesamowitych dekoracji, pięknego tortu, mnóstwa gości i pięknych prezentów. Całą relacją z tego dnia znalazła się w sieci.

Krzysztof Rutkowski przyjął trzecią dawkę szczepionki na COVID-19

Krzysztof Rutkowski zyskał sobie sympatię wielu osób. Bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje go mnóstwo internautów. W social mediach chwali się on kulisami swojej pracy i życia prywatnego. Detektyw właśnie przyjął kolejną, trzecią już dawkę szczepionki na koronawirusa.

Temat szczepionek to jeden z bardziej drażliwych w ostatnim czasie. Już dawno nic tak bardzo nie podzieliło społeczeństwa. Jedni są zwolennikami zastrzyków, które mogą ochronić przed ciężkim przebiegiem choroby, a nawet innymi znacznie gorszymi konsekwencjami. Nie brakuje jednak przeciwników wakcyny, czyli tak zwanych antyszczepionkowców, którzy przekonują do swoich racji.

Krzysztof Rutkowski zdecydowanie należy to tego pierwszego grona i nie stroni od szczepień. Wystylizowany w same drogie marki celebryta wybrał się na trzecią dawkę, co pokazał w sieci.

Dzisiaj 3 dawka szczepionki w Łodzi przyjęta samopoczucie perfekcyjne – napisał.

Uwagę zwraca stylizacja celebryty. Na wizytę w punkcie szczepień wybrał luźny i wygodny strój. Wzrok przyciągają kolorowe sneakersy marki Versace. Za taki model trzeba zapłacić w sieci około 1 tys. złotych. Krzysztof nie zapomniał także o okazałej złotej biżuterii zdobiącej jego szyję i nadgarstek. W ręku trzymał plecaczek marki Louis Vuitton, a na jego głowie pojawiła się czapka z daszkiem dsquared2, za którą również trzeba zapłacić około tysiąca złotych. Trzeba przyznać, że potrafi się wyróżnić z tłumu.


Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski, Maja Pilch

Krzysztof Rutkowski, Maja Pilch

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski - 2. rocznica ślubu

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski - 2. rocznica ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×