Maja Rutkowski wysłała nam wideo z urodzin syna. Czego tam nie było! Niektórzy nie mają takich wesel

Urodziny syna Krzysztofa Rutkowskiego

Urodziny syna Krzysztofa Rutkowskiego

Maja i Krzysztof Rutkowscy w spektakularny sposób świętowali 8. urodziny syna. Rodzice urządzili dla chłopca imprezę pełną niesamowitych atrakcji i dekoracji. Zobaczcie, co się tam działo. 

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski tworzą jedną z najsłynniejszych par w show-biznesie. Zanim wzięli ślub, spotykali się ze sobą przez kilka lat. Przyszły pan młody oświadczył się swojej wybrance w bardzo romantyczny sposób. Wręczył jej pierścionek zaręczynowy pod okiem kamer podczas nagrywania programu Skandaliści. W 2019 roku zdecydowali się zalegalizować związek. Na ich ślubie cywilnym również były obecne kamery. Ceremonię transmitowano w popularnym formacie Ach co to był za ślub. Przysięgę mogli zobaczyć widzowie stacji TVN. Wystawna uroczystość odbyła się w ogrodach Pałacu w Rozalinie, który jest doskonale znany fanom reality show Projekt Lady.

W tym ważnym dniu przy ich boku pojawiły się dzieci. Para wspólnie wychowuje synka Krzysztofa juniora, który przyszedł na świat jeszcze przed ich ślubem. Maja ma również starszą córkę, Kaję z poprzedniego związku.

Syn Krzysztofa Rutkowskiego świętował 8. urodziny

Krzysztof junior zdecydowanie jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Bardzo aktywnie prowadzą oni swoje instagramowe profile, gdzie często chwalą się zdjęciami z kilkulatkiem w roli głównej. Wiadomo, że Rutkowscy uwielbiają z rozmachem celebrować każdą chwilę spędzoną w rodzinnym gronie. Kilka dni temu mieli oni szczególny powód do świętowania. Ich synek obchodził 8. urodziny.

Jak co roku Maja i Krzysztof zdecydowali się urządzić dla niego wymarzone przyjęcie. Maja przesłała do naszej redakcji nagranie, którym postanowiliśmy się z podzielić z fanami. W zeszłym roku motywem przewodnim była gra Minecraft. Tym razem upodobania chłopca się znacznie zmieniły. Zapewne jak większość dzieci w jego wieku jest zafascynowany małym czarodziejem, Harrym Potterem i pod tym znakiem upłynęła impreza, którą zorganizowali dla niego rodzice.

Sam solenizant, ale także Maja i Krzysztof przebrani byli w szaty uczniów Hogwartu. Solenizant miał nawet na sobie tiarę i okulary, takie same jak nosił główny bohater książki. Na przyjęciu nie zabrakło przepięknych dekoracji, a także imponującego piętrowego tortu. Pojawiło się także mnóstwo gości, a co za tym idzie cała góra prezentów. Czas wszystkim zgromadzonym umilał animator wykonujący magiczne sztuczki rodem z filmów o małym czarodzieju. Nie zabrakło też postaci z ulubionych bajek i suto zastawionych stołów.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie, którym podzieliła się mama Krzysia, a w naszej galerii zdjęcia z imprezy.


Krzysztof Rutkowski - 8. urodziny syna

Krzysztof Rutkowski - 8. urodziny syna

Krzysztof Rutkowski - 8. urodziny syna

Krzysztof Rutkowski - 8. urodziny syna

Krzysztof Rutkowski - 8. urodziny syna

Krzysztof Rutkowski - 8. urodziny syna

Komentarze

 • GośćAdam pisze:

  Lekka przesada bo dziecko nie okazuje nawet radisci wydaje sie nie jskie jsk i jego tata. Zabardzo szastajà pieniedzmi i wynoszà sie na pokaz i psujà tylko dziecko bo on potrzebuje normalności i dobrych wzorcòw i wartoşci.Wten sposòb będzie tylko taki zniego nadèty bufor jsk i rodzice.Pieniàdze sà waźne ale należy postawić gdzieś granice i żyć jakoś normalnie.Znam bardzo bogatych ludzi co majà może i wièksze pieniàdze ale oni sà skromni a skromność zaleta i cnota niekażdy to posiada widać.Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Ta kobieta jest nienormalna! Uważam że portale nie powinny upubliczniać zdjęć i filmów z imprezy dziecka.

  • Gośćjacek pisze:

   Teź tak sàdze. Szkoda mi chľopca nie bardzo umie się wtym wszystkim odnależć

 • Gość pisze:

  Dlaczego nie odmieniacie nazwiska tej Pani?

  • Gośćlza pisze:

   Rozpuszczanie dziecka nazywasz fajne.Gdzieś sà granice gdzie powinno sié postawić inaczej wyrośnie na egoiste ktòry bėdzie tylko wymagał i nic wzamian dawał od siebie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×